eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Konwój ekipy eTrucks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Jak ktoś tam trochę podczytywał czat, to mógł zauważyć propozycje na ten temat. Na początek chciałbym się dowiedzieć, w jaki dzień i w jakich godzinach pasowało bym wam najbardziej. Oraz ilu jest chętnych i na 100% pojadą. Co do trasy, to myślę żeby przejechać przez Polskę, Skandynawię, Anglię, Francję aż do Włoch. Nie wiem jednak, ile osób ma DLC Skandynawia.
Pomysł jest fajny,tylko że niektorzy nie mają Dlc Skandynawi.Może z Gdańska do jakiegoś miasta we Włoszech,więcej osob wtedy pojedzie w konwojuBig Grin
chyba ze, my pojedziemy normalnie przez skandynawie a osoby ktore jej nie mają to by czekaly w anglii Wink
Ja chętny,
Ale ja chciałbym lecieć tą nową Skodą jako pilot, bo z Pawłem (Młodym Teką) trochę ją pojeździłem i jest bardzo fajna.
Nad pilotami to pomyślimy później. Smile zobaczymy jak wyjdzie z frekwencją
Można by pojechać, aby typowych cebulaczków nie było, bo ktoś kogoś zaczepił czy coś. To się może każdemu zdarzyć.
Wiadomo, że dobry pomysł, z chęcią był pojechał, bardziej jako pilot, ale dla mnie bardziej w wakacje. Tylko ten konwój musi być ogarnięty i żeby tłumu nie było i komunikacja na ts3,
Najlepiej jak będziemy jechac na eu#1. I odrazu mowie ze od 20:00 konwoju nie ma sensu robić
Cześć,
A pamiętacie noworoczny konwój? Moim zdaniem organizacja była na poziomie, tylko z TS3 może być problem, bo nie każdy ma mikrofon. Co do TS3 to mogę załatwić sprawę, bo mam kanał na live-speak.pl (no VS'ka MadeX ma ale się ogarnie)
Tylko wtedy odpada opcja z pilotami.
Stron: 1 2
Przekierowanie