eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Czołem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Misza

Witam,
z tej strony Misza. Nowy w ETSach, nowy na forum.

Niedawno kupiłem sobie ETS1 na Steamie - powiedzmy, że na próbę. Cóż mogę rzec, zakochałem się na zabój! Heart

Kilka minut temu wyłączyłem grę, czterokrotna podróż z Warszawy do Lizbony jest dosyć męcząca. Myślę, że to odpowiedni moment, aby zabawić się modami.

Być może ktoś mógłby mi polecić kilka ciekawych produkcji? Niestety, tutejsze linki do modów w większości wygasły, toteż nie wiem, skąd mógłbym je wziąć.

Poszukuję:
1. Realne dźwięki - przede wszystkim silnik, kierunkowskazy, może jakieś dźwięki otoczenia,
2. "Wzbogacenie" wnętrza pojazdów - póki co, jeżdżę Actrosem klasy A, więc może coś do niego się znajdzie?
3. Bardziej zróżnicowany ruch na drogach - dodatkowe pojazdy AI? Może jakieś wypadki, kolizje? Objazdy, korki?
4. Dodatkowe interakcje kierowcy - jedzenie, picie, coś w tym stylu?

Z góry dzięki,
Misza.
Witaj na forum Etrucks.pl Big Grin Zapoznaj się z regulaminem i szukaj tego co potrzebujez Smile Napewno coś w tym stylu na forum jest Smile
siemanko :E jesli zakochałes sie w ets1 to pokochasz tez, ba nawet bardziej Ci sie spodoba ets2 Smile
ETS2 jest cały czas wspierana przez twórców no i moderów wiec większość modów/linków działa.
Radził bym Ci zainwestować jeszcze w ETS2 nawet z dodatkiem Going East.
Poszukaj na allegro sa tanie klucze na steam tego własnie pakietu. Big Grin
Witamy witamy Big Grin
Witaj znajdziesz na pewno jakieś mody,a gdy link nie działa to wystarczy napisać w temacie.Ja osobiście polecam mapę z tego tematu http://etrucks.pl/thread-2031.html
Bardziej się zakochasz w ETS2 która jest ciągle wspierana przez twórców nowymi DLC czy też patchami z nową zawartością do gry Tongue Co do modyfikacji to przejrzyj te działy http://etrucks.pl/forum-2.html
Siemasz, mógłbyś się tak troszkę przedstawić siebie i powiedzieć coś, ale tak czy nie inaczej witamy na forum Big Grin

MrDomino79

Witaj na forum! Kup sobie przy okazji ETS2, bo jest jeszcze lepszy i pobierz trochę modzików!
Witaj na forumWykrzyknik Mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej Wink
Przekierowanie