eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z kierownicą Logitech G29
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Mam następujący problem: po podłączeniu kierownicy G29 do komputera (działa tylko na jednym wejściu USB), wszystkie przyciski i pedały działają. Problem jest natomiast z samą kierownicą. Po włączeniu komputera / podłączeniu kierownicy nie obraca się, jak to miało miejsce normalnie. W Logitech Gaming Software wszystko jest ustawione. W ETS'ie 2 kierownica zawsze jest ustawiona w lewą stronę. Lampka na kierownicy, która ma informować o działaniu kierownicy, zamiast świecić - mruga. Dodatkowo kierownica nie stawia żadnego oporu.
Zasilacz podłączyłeś? Nie odpiął ci się od kierownicy?
Nie znam G29 ale na angielskim forum Logitecha wyczytałem jak jakaś zielona kontrolka miga to trzeba dołączyć z sieci i z USB poczekać parę sekund podłączyć znowu i powinno być ok.
Problem rozwiązany. Zasilacz lekko się rozłączył. Mam go pod pedałami, a więc nie zauważyłem. Myślałem, że ten zasilacz jest w 1 części Tongue Dzięki za pomoc.

wojekandrzej

Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu.

wojekandrzej

Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu. Może ktoś miał takie problem proszę o jakieś odpowiedzi, z góry dziękuję.
(27/01/2017 06:07 PM)wojekandrzej napisał(a): [ -> ]Witam, mamy problem z kierownicą G29 przy PS 4 Slim od kilku dni w trakcie gry kierownica się odłącza na 1 sekundę następnie znowu się podłącza i można grać dalej raz dzieje się to częściej a innym razem od czasu do czasu nie wiem co może być przyczyną PS 4 nic nie mogę znaleźć. Mam jeszcze PS3 ale tam chodzi jak na razie bez problemu. Może ktoś miał takie problem proszę o jakieś odpowiedzi, z góry dziękuję.

Witam, mam ten sam problem czy już może sobie z nim poradziłeś??
Pozdrawiam
Przekierowanie