eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Skąd kupić najtaniej ets2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

We4reYoung

Witam moglby ktos podrzucic linkiem skad moglbym najtaniej zakupic klucz do ets2? Widzialem sporo tego w necie ale nie wiem ktory wybrac tym bardziej ze chcialbym aby wszystko dzialalo bylo dwa dlc(?) czy jakos tak. Przepraszam z gory jesli zly dzial ale jesli otrzymam odpowiedz usune temat. Pozdrawiam i prosze o pomoc
Ewent kinguin.net

luck0210

Ja kupiłem przed laty w Media Markt Wink Zapłaciłem 80 zł. Teraz kupisz i za 45.
Pozdrawiam
(07/07/2016 07:26 PM)Ranger napisał(a): [ -> ]

W tym zestawie nie ma Skandynawii a chciał żeby tam była.
Z tego co widzę to za wersję z obydwoma DLC trzeba zapłacić od 80 do 95 zł.

We4reYoung

A wiecie moze gdzie moglbym tanio kupic za sms czy po przez psc? Maja internet neostrade 2mb beda lagi podczas gry multiplayer? Od czego to zalezy?
Lagi w MP zaleza od internetu i zawalonych serwerow oraz (nie jestem pewien w tej kwestii) ilosc graczy niedaleko ciebie. Malo sklepow obsluguje PSC a tym bardziej SMSy Tongue

We4reYoung

A tak szukam po forum jest moze gdzies temat ze ktos moze odsprzedaje czy ogolnie sprzedaje klucz do ets2 za psc czy cos takiego?
Nie szukaj na forum tylko w sklepach bo tutaj bardzo rzadko ktos robi temat ze sprzedaza key'a
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie