eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Karta graficzna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
panowie , prosze o porade ,czy ta płyta przyjmie mocniejsza grafe niz pokazana na sceenie?? Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Znalazłem na forum komputerowym, ktoś miał taki sam procesor i płytę jak Ty i polecali mu R9 270X i GTX 660.
Polecam się z tym pytaniem udać na fora co zajmują się sprzętem, podaj im jeszcze moc zasilacza i jakimi dodatkowymi wtyczkami z niego dysponujesz np. 6pin albo 8pin do dodatkowego zasilania karty.
Fajne fora to purepc, benchmark.pl, czy pclab. Najlepiej zapytać na 2 lub 3 w celu porównania odpowiedzi, moim zdanie mógłbyś spokojnie nawet gtx950 czy 960 4GB wsadzić.
Ja myślę że ta płyta uciągnie najnowsze modele ale nie nVidia GTX 970/980 czy też AMD Radeony R9 380/390X, tak jak kolakao mówił poleca ci te karty, moim zdaniem zaś jeśli chcesz lepszy sprzęt to musisz zmienić płytę główną pod procesory Intela oraz zamówić procesor Intel Core przynajmniej i5-4460, bardzo dobry i ma mocne 4 rdzenie Smile
Śmiało mozesz wsadzać np. GTX 750TI czy GTX 770 i lepsze np. ten Radeon..itd

Procka masz dobrego, choć oczywiscie to nie INTEL.
Wymiana płyty głównej pod Intel to praktycznie zmiana komputera.

Kartę możesz kupić jeśli masz fundusze a nie chcesz na razie grzebać się z wymianą płyty i procka.
Najważniejsze - sprawdź zasilacz czy ma dodatowe zasilanie dla kart (i to zależy jaką karte wybierzesz - czy wymaga dodatkowych PIN-ów na zasilanie czy nie)
Np. GTX 750TI nie wymaga tego. ale 760GTX wymaga 2 PIN-y

Dodatkowo obudowa - bo niektóre są przesadnie długie karty, więc trzeba zapewnić sporo miejsca.
(12/07/2016 05:29 PM)RadolSzczecin napisał(a): [ -> ]Śmiało mozesz wsadzać np. GTX 750TI czy GTX 770 i lepsze np. ten Radeon..itd

Procka masz dobrego, choć oczywiscie to nie INTEL.
Wymiana płyty głównej pod Intel to praktycznie zmiana komputera.

Kartę możesz kupić jeśli masz fundusze a nie chcesz na razie grzebać się z wymianą płyty i procka.
Najważniejsze - sprawdź zasilacz czy ma dodatowe zasilanie dla kart (i to zależy jaką karte wybierzesz - czy wymaga dodatkowych PIN-ów na zasilanie czy nie)
Np. GTX 750TI nie wymaga tego. ale 760GTX wymaga 2 PIN-y

Dodatkowo obudowa - bo niektóre są przesadnie długie karty, więc trzeba zapewnić sporo miejsca.

ok zerkne na zasilacz jak bedzie chwila czasu to podesle foty , za bardzo niechce wymieniac płyty ale własnie chciałem sie dowiedzic czy ta płyta cos wiecej jeszcze moze , jakby co to dzieki , trzeba bedzie sprzedac swoja karte i cosik nowszego zapakowac..
Ja Ci mogę polecić forum PC http://www.forumpc.pl Smile Jest to forum o innej tematyce więc chyba nie będzie problemu z linkiem. Załóż temat w danym dziale i doradzą Ci osoby które naprawdę znają się na rzeczy i doradzą Ci co zmienić lub kupić. Ewentualnie forum Benchmark http://forum.benchmark.pl Smile
Też pytanko ile chcesz przeznaczyć na kartę, bo komp jest jeszcze ok i karta to chyba najsłabsze ogniwo do gier.
(12/07/2016 07:34 PM)Deczor napisał(a): [ -> ]Też pytanko ile chcesz przeznaczyć na kartę, bo komp jest jeszcze ok i karta to chyba najsłabsze ogniwo do gier.

tzn na razie nie chcę wymieniac nic innego tylko grafe i dlatego pytam was o maxymalna jaka ujedzie na tym moim zestawie..
Wez pod uwagę że może dojść wymiana zasilacza,gdyż nie które karty potrzebują dodatkowego zasilania i jeżeli zasilacz nie uciągnie to będzie lipa bo co dodatkowych kostek do grafy to widziałem nie dawno że są przejściówki tak że pewno coś wolnego masz ale czy mocą wyrobi.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie