eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Moja próba umiejętności w Map Edytorze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym spróbować swoich umiejętności w Map Edytorze i na początek postanowiłem porwać się z motyką na słońce i stworzyć taka sobie mapkę Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Drogi na czarno to istniejące już SCS-u, a drogi na czerwono to są drogi które będę chciał zrobić ale na pewno nie będę się sugerował żadnymi mapami typu google czy tym podobne . Tylko tym, co mi przyjdzie do głowy w danej chwili, a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Miejscowości zaznaczone na niebiesko to planowane które będę chciał zrobić, oczywiście nie w każdej miejscowości będzie garaż, niektóre będą tylko przejazdowe Tongue. Czas realizacji nieznany, będzie zależało od tego ile będę miał czasu wolnego po obowiązkach życia codziennego. (Praca ,dom,itp)

bisson1976

Powodzenia i niech praca w ME będzie dobrą zabawą..Big Grin
Powodzenia Adamie Wink
Powodzenia Wink Nie moge sie doczekac jak moja Dębica będzie wyglądać haha Smile
Oceniać na razie nie ma co ale można jedynie życzyć powodzenia w realizacji tego przedsięwzięcia.
No tak, nie ma po czym Cię oceniać, bo ja, jak zaczynałem w ME, to pokazałem moją pierwszą pracę, ale warto liczyć na tak poważny projekt jak Poland Rebuilding, bez urazy dla Radka i ekipy. Tongue
Na 3 zdjeciu wydaje mi sie ze przerwy miedzy literami sa za duze Tongue
Też mi się tak wydaje.
Bardzo ładnie Wink 10/10
Stron: 1 2
Przekierowanie