eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Którą Scanię wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema

Chciałbym niedługo (po remoncie) zacząć ponownie grać w ETS-a ale na nowym profilu i chcę jeździć Scanią.. Mam tylko dylemat, którą wybrać.

Pozdrawiam i szerokości!
Wybierz tą która Ci się najbardziej podoba Wink. Wsłuchaj się w swoją intuicję i we własne poczucie gustu, nie w podpowiedzi innych, w końcu to Ty będziesz nią jeździł.

PS. Trzymaj się z daleka wynalazków od scs :E.
Cytat:PS. Trzymaj się z daleka wynalazków od scs :E.

CzegoPytajnik :E

P.S.: Poczekam do końca ankiety (koniec 31 lipca ok. 20/21) i wtedy dokonam ostatecznego wyboru.
Chodzi i Ciągniki Ciężarowe i Naczepy Wink
Aczkolwiek jestem jakoś przekonany do wynalazków SCS-u. Komputer wtedy mniej muli itp.
Za to w modach jest dużo opcji tuningu.
Model SCSu jest do d...
I to ci kazdy powie. Lepiej miec lagi i miec ucieche z auta niz jezdzic rymplem i sie nie cieszyc
To poczekam na efekty ankiety i zrobię tak. Najpierw wezmę Scanię od SCS-u a potem od RJL.
Scania rjl i tak bazuje na shicie od scs więc staniki nie latają. Lepiej chyba już grać na oryginalnym zestawie i nie mieć lagów jak się denerwować słaba wydajnością gry Wink
Co kto lubi ja np jeśli wybieram skakankę to albo tą od satana czyli serię 4 albo od equalizera 143, eRki jakoś mi nie pasują.
Ja pod względem wyglądu bym Ci podbierał Streamlinkę od RJL, w sensie ta R&S, ale stunningowana na Streamline, ale jak to będzie z wydajnością u Ciebie, to nie wiem.
Stron: 1 2
Przekierowanie