eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Modyfikacja plików gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Swistak00126

Witam serdecznie. Szukałem pomocy ale bezskutecznie.

Próbuję zmodyfikować przełożenia skrzyni biegów w Mercedes_Actros_2014
Otóż chodzi mi o to aby biegi przełączały się dopiero na wyższych obrotach, tak żeby zwiększyć przyspieszenie ciężarówki.

Czy ktoś wie jak to zrobić? Będę wdzięczny Smile
graj na manualnej skrzyni biegów

Swistak00126

nie każdy ma kierownicę a na klawiaturze nie wygodnie się zmienia biegi Sad
wiem tylko jak zmienić przełozenia a na automacie nie gram więc nie wiem co zrobioć zeby pózniej zmieniał biegi
Opcja "skrzynia adaptacyjna" Ci powinna pomóc, mi wtedy zmieniało biegi przy około 2000 obr/min.
Gram na klawiaturze.

Swistak00126

nie pomogło Sad
dalej tak samo przyspiesza
Są definicje skrzyń biegów, więc wystarczy dojść co do czego i poskładać to w całość.

Swistak00126

(17/08/2016 09:35 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]Jeśli chcesz by ciągnik lepiej przyspieszał, zrób sobie moda z jakąś abstrakcyjną mocą silnika, następnie zmień przełożenie tylnego mostu. Innego sposobu nie ma Wink.

W multiplayer ta opcja nie przejdzie Sad

Swistak00126

(17/08/2016 09:46 PM)Wąski napisał(a): [ -> ]Są definicje skrzyń biegów, więc wystarczy dojść co do czego i poskładać to w całość.

A jak to zrobić?

Swistak00126

(16/08/2016 01:20 PM)siedlecki95 napisał(a): [ -> ]wiem tylko jak zmienić przełozenia a na automacie nie gram więc nie wiem co zrobioć zeby pózniej zmieniał biegi

A zrobiłbyś mi tą skrzynię w najnowszym mercedesie? Jeżdżę na sekwencji.
Będę bardzo wdzięczny
Przekierowanie