eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Patch 1.25 i nowości z nim związane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Otwarta beta patcha 1.25 powinna ukazać się w przeciągu 48 godzin, a poza wspominanym wcześniej DAF-em XF 105 oraz regulacją kierownicy, ujrzymy w niej nowe malowania mające nawiązywać do logo dostępnych już wcześniej w panelu użytkownika.

Image

Image

Image

Więcej zdjęć i pełny wpis na:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Dla mnie zdecydowanie malowanie zaprezentowane na Volvie jest najlepsze. Big Grin Czekam aż będę mógł się pobawić regulacją tej kierojwnicy.
Interesującą wygląda patch i dodatki Big Grin
ja nie aktualizuje regulacja kierownicy w zamian za (prawdopodobnie) strate 6 ciągników jak dla mnie nie warto
(23/08/2016 10:56 PM)siedlecki95 napisał(a): [ -> ]ja nie aktualizuje regulacja kierownicy w zamian za (prawdopodobnie) strate 6 ciągników jak dla mnie nie warto

jak stratę 6 ciągników ? o co chodzi, bo nie jestem w temacie
(23/08/2016 11:29 PM)Ukaszeł napisał(a): [ -> ]
(23/08/2016 10:56 PM)siedlecki95 napisał(a): [ -> ]ja nie aktualizuje regulacja kierownicy w zamian za (prawdopodobnie) strate 6 ciągników jak dla mnie nie warto

jak stratę 6 ciągników ? o co chodzi, bo nie jestem w temacie

6 ciągników z modów bo kierownica ma być oddzielnym elementem kabiny
No czekam co tam stworzyli ciekawego i jak to będzie wyglądało w praktyce Smile
Ekhem, już nie w ciągu 48h a "tego tygodnia". Tongue
Pewnie wynikły im jakieś błędy, chyba że za wysoko sobie postawili poprzeczkę Big Grin
(22/08/2016 05:38 PM)Nicram napisał(a): [ -> ]Dla mnie zdecydowanie malowanie zaprezentowane na Volvie jest najlepsze. Big Grin Czekam aż będę mógł się pobawić regulacją tej kierojwnicy.

Dla mnie też. I jeszcze to na Dafie Tongue
Ogólnie to troche bzdurne te przeniesienie loga na ciężarówkę - było by to i może funkcjonalne i faktycznie dające więcej frajdy i nabralo by większego znaczenia, gdyby była możliwość np. stworzenia sobie samemu unikatowego loga firmy (mały edytor) , które by jednocześnie wylądowało na ciężarówce.
Tak kto dalej mamy wciąż 8 na sztywno ustawionych wzorów.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie