eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jak szybko zdobyć osiągnięcie „Pionier”? (tylko wersja Steam)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

mam dla Was poradnik. Żeby zdobyć Pioniera, trzeba przejechać po całej mapie razem ze wszystkimi zakamarkami, a przecież można to sobie legalnie ułatwić ?

Edit: Poradnik zaktualizowany do wersji 1.45

Zaczynamy:
  1. Uruchamiamy Map Edytora. Jeżeli umiesz to zrobić, to przejdź do punktu 4
  2. Od wersji 1.36 ME włącza się po odpaleniu gry z parametrem -edit
  3. Pomoc: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
  4. Czas stworzyć jakąś drogę do zwiedzenia
  5. Na górze w opcji Item type wybieramy Road i obok Edit mode klikamy zielony plusik
  6. Wtedy pojawi się okno z właściwościami
  7. Klikamy gdzieś na czarnym i przesuwamy myszką, wtedy zobaczysz linię i wtedy kiedy ta linia będzie się pokrywała z samochodzikiem to klikamy jeszcze raz
  8. Brawo, jest droga, a klikając więcej razy przedłużamy naszą szosę
  9. Aby zakończyć tworzenie klikamy Esc
  10. Aby ruszyć ciągnikiem, trzeba zapisać mapę za pomocą Ctrl+S
  11. Mapa zostanie zapisana pod wybraną nazwą w katalogu Dokumenty/NazwaGry/map/user_map
  12. Klikamy Run Map ▶ i przejeżdżamy po naszym wytworze
  13. Gdy wszystkie linie w nawigacji będą żółte (odwiedzone), to w rogu powinien się pojawić stosowny komunikat

Dziękuję.
Powrócił z wielkim stylem, świetny poradnik, skorzystam kiedyś na pewno Smile
Świetny poradnik ale skorzystanie z niego to poniekąd oszustwoBig GrinTongue
Oszustwo oszustwem. To poradnik dla leni. Przypadkowo to odkryłem, gdy się bawiłem w ME. Smile Czekam na admina. Big Grin
Poradnik sam w sobie nie jest złem, ale ja bym go zaliczył do poradników dot. ME. :E
link nie działa :/
Nie ma nic dziwnego w tym, że link nie działa, skoro ostatni post w tym wątku pojawił się - 26/08/2016 08:19. Tongue
Przekierowanie