eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zbyt mała ikonka ciężarówki na gps
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Mam mały problemik. Otóż na gps "trójkącik" przestawiający położenie mojej ciężarówki jest bardzo, bardzo mały, tak że utrudnia mi nieraz zorientowanie się, gdzie jestem, jeśli korzystam z gps pojazdu, a nie doradcy drogowego.

Na filmikach na YT widziałem, że gracze mają ten trójkącik normalnej wielkości, tak jak w ETS2. Nie wiem, może powodem jest któryś z modów, których używam? Ale jestem do nich tak przywiązany, że trudno by mi było z któregoś z nich zrezygnować.
Na wszelki wypadek podaję ich listę: ai_traffic_pack_by_Jazzycat_v1.5.1_ats, Coast_to_Coast_v1.8, HUD_Mirror_Small, realistic_environment_v1, USA_Billboards, HDR - no bloom, minimal adviser interface for ATS & ETS2.

Czy jest może jakiś mod modyfikujący wielkość (ewentualnie kształt) tego "trójkącika", żeby był bardziej widoczny?
Czy też może sam bym sobie poradził z tym problemem, modyfikując jakiś plik w którymś z modów lub w grze, o ile nie byłoby to zbyt skomplikowane Smile

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wszelkie sugestie Smile
Wydaje mi sie ze to wina jakiegos moda. Sprobuj na czystym profilu bez modow Wink Jesli bedzie lepiej to usuwaj modyfikacje po kolei tak aby znalezc winowajce problemu Wink
Najbardziej do mnie przemawia ten mod Minimal adviser Interface pewnie to on powoduje ten mały trójkącik.Spróbuj wyłączyć go i daj znać czy dalej tak jest.
Przed chwilą sprawdziłem - niestety, po wyłączeniu tego moda "trójkącik" pozostaje taki sam, czyli bardzo mały.
Masz modyfikacje na mapy ? Czy tylko te które wymieniłeś ?
Chyba mam winowajcę. Zrobiłem, jak sugerował Wawrzyn5252 w poście nr 2: ikonka ciężarówki jest normalna na wszystkich używanych przeze mnie modach, robi się mała natomiast po włączeniu mapy Coast to Coast.
Da się coś z tym zrobić? Zmienić gdzieś jakiś parametr, lub coś dopisać?
Jedyny wyjściem będzie zrezygnowanie z tego modu.Chyba że w plikach gry musiałbyś poszukać i sam dojść do wniosku jaki plik/folder usunąć.
Cóż, trudno, dzięki.
Z mapy nie zrezygnuję Smile Pozostaje mi w takim razie jeździć z włączonym "dużym" gps-em.
Chyba że spróbujesz modyfikacji na inny "trójkąt".
Niestety, szukałem, ale nigdzie takowej modyfikacji nie znalazłem.
Jest jakiś mod z lutego tego roku o nazwie "iconsV2.scs", który podmienia wszystkie ikony na mapie, a "trójkącik" zmienia na miniaturkę ciężarówki, ale ta ikonka też jest malutka i ledwo widoczna.
Stron: 1 2
Przekierowanie