eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: wersja 1.25 ,a promods
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

lukasiko

jest do wersji 1.25 ProMods? bo na stronie nie widzę aby był do tej wersji gry
1.25 to jeszcze beta, więc nie będą na niej działać mody z poprzednich wersji ani też nie zostaną wydane mapki przed opublikowaniem finalnej wersji patcha.
A pytanko takie mam bo na steam już jest full wersja nowej aktualizacji i teraz jeśli wydadzą update Promods na wersje 1.25 to trzeba będzie zaczynać od nowa, czy np po podmianie plików modu będzie okej ?
Po podmianie plikow bedzie ok Wink
Tak zawsze bylo
Dzięki za odpowiedź ! Smile a jest opcja żeby cofnąć tą aktualizacje jak mam ets 2 na steam czy dzięki tej platformie jest nie możliwe ? Bo tak de facto to te zmiany szału nie robią a wolałbym pojeździć po większej ilości miast i państw niż jest to w oryginale Smile

St3faN0S

W tym problem jest ze promods nie działą mapa z wersji 1.24, a zainstalowany mam 1.25 i jest niekompatybilny
A i kiedy wyjdzie nowsza wersja Promods na wersje gry 1.25 ? Tak mniej wiecej za ile czasu wyjdzie ?
(07/09/2016 09:49 PM)katol888 napisał(a): [ -> ]Dzięki za odpowiedź ! Smile a jest opcja żeby cofnąć tą aktualizacje jak mam ets 2 na steam czy dzięki tej platformie jest nie możliwe ? Bo tak de facto to te zmiany szału nie robią a wolałbym pojeździć po większej ilości miast i państw niż jest to w oryginale Smile

Jeśli masz grę na STEAM to możesz ją bez problemu cofnąć do 1.24 a dokładniej musisz wejść na steamie we właściwości gry i w zakładce BETA wybrać wersję 1.24.x
(07/09/2016 11:53 PM)Michal_Z_gno napisał(a): [ -> ]
(07/09/2016 09:49 PM)katol888 napisał(a): [ -> ]Dzięki za odpowiedź ! Smile a jest opcja żeby cofnąć tą aktualizacje jak mam ets 2 na steam czy dzięki tej platformie jest nie możliwe ? Bo tak de facto to te zmiany szału nie robią a wolałbym pojeździć po większej ilości miast i państw niż jest to w oryginale Smile

Jeśli masz grę na STEAM to możesz ją bez problemu cofnąć do 1.24 a dokładniej musisz wejść na steamie we właściwości gry i w zakładce BETA wybrać wersję 1.24.x

Możesz powiedzieć gdzie dokładnie znajdują się "właściwości" na STEAM-ie, nie mogę znaleźć? A chciałbym cofnąć do 1.24 i mam z tym problem
(09/09/2016 06:38 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]Biblioteka gier, prawoklik na ETS2>Właściwości>Beta (z górnej belki wybierasz interesującą Cię wersję gry)

Borsuk dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam
Przekierowanie