eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Znaki Drogowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wersja 1.0
Image
Image
Wersja 2.0
Image
Wersja 2.5
Image

Autor: FKS Stal Mielec (Sztefen)

Informacje:

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Link'i: (cała paczka) Wersja: 1.0


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
sharemods.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
uploadas.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
zippyshare.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
up07.net

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
uploadfiles.eu

Link'i: (cała paczka) Wersja: 2.0


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
sharemods.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
zippyshare.com

Link'i: (cała paczka) Wersja: 2.5


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
sharemods.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
uploadas.com

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
uploadfiles.eu

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
zippyshare.com

Miło byłoby mi jak byś mógł wpisać mnie w readme, przy wydawaniu mapy Smile

Zakaz Wynoszenia Na Inne Strony Bez Mojej Zgody!!

Widzisz błąd? Masz propozycje? napisz do mnie! Smile
Fajna praca, tylko nie polecam wrzucać na zippyshare, bo krótko trzyma mody ten hosting. Tongue
(10/09/2016 05:47 PM).:KoxTrucker:. napisał(a): [ -> ]Fajna praca, tylko nie polecam wrzucać na zippyshare, bo krótko trzyma mody ten hosting. Tongue

może nie poprawiłem Big Grin Ale dodałem kilka linków na zaś.
Najprawdopodobniej moim celem będzie zrobienie prawie wszystkich znaków, ale jest to bardzo wymagające czasu wolnego którego nie mam. Będę chciał robić ile mogę. Na początku będą tylko znaki ostrzegawcze, a później zakazu. Smile

Image
A zrobisz nakaz skrętu, taki jak na wysepkach?
(11/09/2016 02:18 PM).:KoxTrucker:. napisał(a): [ -> ]A zrobisz nakaz skrętu, taki jak na wysepkach?

kiedyś będzie Smile
Do poprawy 3 znaki i wydaje kolejną cześć Smile
Image
Image
Image
A znaki A-6d i A-6e? I obrócisz ciuchcię, zwierzę i dzieciaki?

Wszystko reszta gicior hicior. :E
(11/09/2016 03:31 PM).:KoxTrucker:. napisał(a): [ -> ]A znaki A-6d i A-6e? I obrócisz ciuchcię, zwierzę i dzieciaki?

Wszystko reszta gicior hicior. :E

ok!
Dodałem jeden znak, oraz jednemu dodałem obróconą teksturę Smile
Image
Stron: 1 2 3
Przekierowanie