eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Obroty silnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

polik1997

Witam ponownie teraz chciałbym poruszyć temat obrotów silnika a dokładnie w ciężarówce z automatem. Według mnie przy zmianie biegu te obroty spadają zbyt szybko i sztucznie a powinny raczej spadać wolniej i bardziej gładko. Może nie tyle co szybko obroty spadają silnika tylko wskazówka od obrotów silnika (RPM) Patykiem_1Patykiem_1 a na przykładzie może być to: https://www.youtube.com/watch?v=mMPrxzTnQjQ
jak powinno być
A próbowałeś na manualnej? Big Grin

polik1997

Jeździłem na manualu ale tu nie o to chodzi Big Grin Dla mnie dziwnie się jeździ na automacie ponieważ podczas zmiany biegu następuje to odrazu, a w rzeczywistości to tak nie jest. Tylko idealnie przed zmianą biegu ta wskazówka (obroty silnika) stoją w miejscu i następuje wtedy ta zmiana biegu ale jest ona wolniejsza i tak powinno być w grze też, a przynajmniej dla mnie
Panie, jak ja ten automat zobaczyłem to się rozpłakałem. Nie ma tego delikatnego ciągu na biegu, z 11 na 12 nie chciał przejść. Tego to nie ma co komentować bo to tragedia jest.

polik1997

Następna aktualizacja powinna bazować na ulepszeniu biegów i obrotów silnika, niby zmianę biegów ulepszyli ale to i tak pozostawia dużo do życzenia

polik1997

Lepsza skrzynia biegów była już w Scania Truck Driving Simulator. Tam była ona o wiele lepsza od tej z ETS2
Przekierowanie