eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Gra strasznie się ścina.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

adrian99811

Witam mam problem gdy odpalam grę ETS 2 i zaczynam tworzyć profil gra chodzi ładnie i płynnie, gdy zaczyna się pierwsza dostawa gra zaczyna strasznie się ścinać.
Wcześniej gdy miałem zainstalowaną grę, gra nie ścinała się w ogóle chodziła płynnie nawet z modami. Teraz gdy instaluje grę i uruchamiam ją gra strasznie zacina, dodam że nie mam żadnych modyfikacji.
System:
Procesor Intel Celeron N2840 @ 2.166Hz
Zainstalowana pamięć 4,00 GD dostępne 3,88
64 bitowy system operacyjny procesor x64
Jeśli chodzi o miejscach na dyskach:
Dysk C - wolne 194 GB
Dysk D - wolne 270 GB
Tak jak mówiłem przed odinstalowaniem gry, gra chodziła płynnie nie zacinała się, po odistalowaniu i zainstalowaniu spowrotem na czysto gra się zacina.
Czy to może być wina internetu??
Liczę na pomoc.
karta graficzna? Wina internetu :E Ets 2 nie używa do silnika gry neta. Jedynie do radia i pokazywania nowości.

adrian99811

Nie wiem co jest tego czynnikiem nie znam się tak bardzo na komputerach, wcześniej ETS 2 chodził płynnie jak go odistalowałem i zainstalowałem ponownie zaczął strasznie ścinać może wiecie co zrobić aby się nie ścinał.
Kolego podaj informacje na temat karty graficznej.

adrian99811

A gdzie je mogę zdobyć?? nie znam się zbytnio na takich rzeczach.
Jest to laptop patrząc po procku który też jest słaby dla ets2,grafika zintegrowana tak ze cudów się nie spodziewaj.
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor: Dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD 2,4 GHz
Twój to:Celeron N2830 to dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2,16 GHz

adrian99811

Wszedłem na Menedżer urządzeń i pisze że mam
Inter® HD Graphics
Wątpię że kiedyś ta gra chodziła płynnie na tym sprzęcie, może jak dasz wszystko na minimum, 30 klatek i obniżysz rozdzielczość to zagrasz ale gra będzie wyglądała bardzo słabo.
Kolego, na zintegrowanej karcie graficznej, nie spodziewaj się, że Ci będzie jakakolwiek gra chodziła płynnie nawet na najniższych ustawieniach.
Tak jak koledzy wyżej. Jedynym wyjściem jest złyżyć kompa lub kopić nowy lapek.
Przekierowanie