eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Scania R & Streamline Modifications V2.1 for v1.26
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest to Scania do ETS2




Image
Image

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autorzy: RJL/Fordsonmies, GT-Mike, 50keda, Sheryo, Anaheim, Mr. Poland, Szeryff123, SCS Software, Thunderhawk
Wersja gry: 1.26.x
Ciągnik fajny, sam go używam, aczkolwiek jest problem. Otóż, gdy włączę normalne światła, to DRL nie gasną. Tak ma być?
Tak ma być - w T-etce też tak jest.

Jak Ci to wadzi to.. zmień światła Wink
Jest jeszcze jeden problem. Otóż chciałem zamieścić 2 światełka na grillu, ale się nie da. Pinezki są, a gdy na którąś klikam nie mogę nic dodać. Undecided
Przyłączam się do pytania wyżej Smile
Sprawdźcie czy nie macie jakichś modów na akcesoria do tuningu albo na światełka, jeśli macie, wywalcie i powinno działać, jak nie to poszukamy innego rozwiązania Smile
(04/11/2016 03:44 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Sprawdźcie czy nie macie jakichś modów na akcesoria do tuningu albo na światełka, jeśli macie, wywalcie i powinno działać, jak nie to poszukamy innego rozwiązania Smile

Tak jak pisałeś zrobiłem lecz dalej nic nie działa
P.S Osoby które mogą znać przyczynę proszę o kontakt na pw. Z góry dziękuje Smile
# Aktualizacja modu w pierwszym poscie.
Wiadomo co dokładnie zmienili/dodali ?
Zainstalowałem ten mod - do tej pory jeździłem Scanią T, więc postanowiłem nieco sobie urozmaicić jazdę zmieniając ciężarówkę.
Ale jest pewien mały problem - w salonach Scanii mam tylko zwykłą wersję R, nie mam natomiast Scanii Streamline.
Mod na Scanię T odinstalowałem, nie używam innych modów na ciężarówki.
Stron: 1 2
Przekierowanie