eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: American Transport Arizona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

harry01

American Transport Arizona

Image

Firma Powstała dnia 1.10.2016r założycielem firmy jestem ja. Firma ma siedzibę w Arizonie w mieście Tucson.

Firma zajmuje się transportem towarów różnorodnych. Kładziemy nacisk na dokładność solidność i bezpieczeństwo naszych zleceń ale nie możemy zapomnieć o punktualności naszych dostaw.

Nasz tabor to jedno auto marki PETERBILT jest to nowy nabytek prosto z salonu po testach itp . Auto zostało wzięte na raty. Posiadamy garaż w mieście Tucson który dostałem od wujka który prowadzi własną firmę. Na chwilę obecną jest to z zasadzie ruina ale mam nadzieje że w przyszłości to się zmieni.

Ciągnik siodłowy

Image
Image
Image

Marka: PETERBILT
Model: 579
Stan: Nowy
Rok produkcji: 2016
Typ paliwa: Diesel
Moc: 550 KM

Baza

Image

Dane kontaktowe

E-mail: americantransportarizona@gmail.com
GG: 145662
Tel: Niebawem

Auto jest bez malowania w chwili obecnej aczkolwiek w przyszłości planuje oklejenie auta w barwy firmowe. Logo będzie zmienione. Zapraszam do komentowania i oceniania.
Panie nie za wiele. Zestawów ni ma, naczep firmowych tyż, jednym słowem 6t1y61 :E

harry01

Rynek towarów w USA jest bogaty poco sie ograniczać chce robić coś innego niż każda firma Smile
6/10? No przepraszam, ale ja tej firmie daję słabe 2/10. Zrobione na poczekaniu, na odwal się. 6/10 to jest ponad "tak średnio na jeża".

harry01

Truckere Dziękuje za ocenie nie była robiona na odwal się nie muszę mieć opisu na 20 minut czytania to co chciałem przekazać na początku jest zawarte w pościeSmile
Mi chodzi o skiny, organizacje, cokolwiek, a nie o opis. Opis to czubek góry lodowej.

harry01

Organizacja jest uwierz mi mam zrobione plany rozliczeniowe wszystko przemyślane co do rozliczeń i prowadzenia ze strony kadrowej jest wszystko przemyślane. Co do skinów na aucie pojawi sie skin tylko muszę ogarnąć jak to zrobić w ats siatki itp bo nie mogę ich znaleść ale na pewno sie pojawią pracuje nad nowym logo tylko potrzebuje czasu logo wejdzie razem ze skinem na aucie.
Ale chwila. Czyż nie tak właśnie powinna zaczynać swoją działalność każda rozsądna firma? Kolega ma ciągnik, naczepy będzie użyczał od zewnętrznych firm. I mniej więcej tak to wygląda w rzeczywistości (tyle, że "w realu" naczepy należą do jednego podmiotu). Ode mnie plus za chęć wprowadzenia czegoś nowego i start z jednym czystym ciągnikiem Ok

harry01

limfaon Widzę że ktoś zauważył w tym moją wizje miło dzięki.
Będziemy się przyglądać rozwojowi firmy. Jest to pierwsza firma w ATS na eT wiec na pewno wiele oczu będzie tutaj zaglądać Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie