eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Euro Truck Simulator 2 na Windows 10
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moje pytanie brzmi, mianowicie muszę wymienić laptopa na lapka z Windowsem 10. I tu pojawia się pytanie mianowicie czy na Windowsie zadziała mi ETS2 bez problemuPytajnik?
Działa jak ta lala, ja mam 10 i ATS i ETS2 śmiga bez problemów.
Mam nadzieję że jak ta lala, bo tak bardzo się wzbraniam przed tym Windowsem 10,chociażby ze względu na ets2 ☺️
Zadziała bez problemu. Sama przeszłam z 8 na 10 swego czasu ( też na laptopie ) i ets2 jak i ats chodziły mi nawet ciut lepiej. Także tutaj obawiać się nie musisz że nie zadziała.
Jeszcze raz serdeczne dzięki. Tym bardziej że na lapka chcę dać 3 500 zł, to chyba by mnie szlak jasny trafił. Pozdrawiam wszystkich fanów.
jerrysx1 - za taką kwotę ja osobiście wolałabym stacjonarny... o ile masz miejsce to weź to pod uwagę, bo takie pieniążki małe nie są,a sądzę ( choć się aż tak nie znam ) że parametry w pc przewyższą te w laptopie. Tym bardziej jeśli komputer ma służyć do grania Smile
Ja złożyłem sobie komputer za 3300 i wiem że on zje wydajnościowo 3/4 lapków w cenie do 5k zł Smile Każdy Ci powie, że jeśli masz zamiar grać na laptopie i nie bardzo go zabierać w podróże, to lepszy będzie stacjonarka Smile
Wiem że to może dziwne co teraz napiszę , ale oglądałem filmiki na youtub gdzie ludzie grali w ets2 na win10 i niektórzy mieli grę niw na pełnym monitorze. Mam nadzieję że to nie jest problemem systemu
działa normalnie, to zależy od rozdzielczości ekranu, sam mam i polecamSmile
ETS 2 jak i ATS na win10 działa bezproblemowo, a ten "nie pełny ekran" zwie się okno. możesz mieć coś takiego, jest w ustawieniach gry..
Stron: 1 2
Przekierowanie