eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Która kierownica do ETS 2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

kamil1903

Witam z racji na mój mocno ograniczony budżet wyszukałem 2 kierownice, które mnie interesują, są to modele:

Tracer ZONDA-164,12 zł (cena na morele net)

Media-Tech MT-176 CHASE BOOSTER-222,00 zł (cena morele net)

W sumie nie wiem o co chodzi ale według mnie są to te same kierownice a różnica pieniędzy wynosi ok. 55zł

Może ktoś miał którąś z kierownic i wypowie się na ich temat ?

linki do kierownic:
https://www.morele.net/kierownica-tracer...07-350537/

https://www.morele.net/kierownica-media-...ter-26644/
Ja to bym poszukał Logitech MOMO. Używki na pewno jakieś jeszcze gdzieś są. Sam ją mam i mimo tego, że czasem mam jej dość, to nie zamienił bym jej na żadne Tracery i inne tego typu. Pomimo lat jest nie do zajechania, a po odłączeniu FF idzie jak zła. Pooglądaj recenzje i coś wybierz Wink
Dozbieraj troszkę i kup Logitech Driving force GT,kąt obrotu 900 stopni także warta polecenia.

maciekmgg

Miałem Tracera ,po 3-4 miesiącach pedały przestały działać .nie polecam
do ETS 2 musi byc kierownica z 900 stopni. Polecam uzywane DFGT bo te kiery sa pancerne Wink

shanvel98

Ja na własnym przykładzie mogę polecić kierownice Logiteg G29+H Shifter. Kierownica jest na prawdę bardzo dobra, ale niestety jej koszt to duże pieniądze.
Poszukaj używanego Logitech Driving force GT
Nie sądzę aby w tej sumie kasy jaką podaje znalazł używkę Logitech Driving force GT.
Jeśli ma zapłacić te 220 zł za Media-Techa to lepszym rozwiązaniem byłoby dozbieranie do Logitech Driving Force GT, których ceny zaczynają się od 300 zł (aktualnie na olx ktoś sprzedaje za 260 zł). Lepiej dołożyć te 80-100 zł i kupić coś używanego, niż zapłacić 200 zł i uganiać się po serwisach (co w przypadku Tracera jest nieuniknione).
W sumie nie wiem jak z kierownicami, ale myszki czy klawiatury Tracer robi pancerne Big Grin Myszka juz chyba u mnie 4 rok ciagnie i dalej dziala Big Grin Klawiature wyrzucilem pol roku temu - siadla po 4 latach uzywania. Takze myszki i klawy z Tracer, a kontrolery gier z Logitech - taka zasada sie kieruje i sie jeszcze nie rozczarowalem Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie