eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Osoby aktywne na steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile
Szukam osób które aktywnie dzielą się materiałem z ETS 2 na steamie, chodzi mi o Zdjęcia czy krótke filmiki Smile
Jeżeli jesteś taką osobą prosze zalinkuj tu swój profil Smile
Pozdrawiam 27db40
Witaj Smile Aa można wiedzieć po co? :E
(30/10/2016 02:22 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Witaj Smile Aa można wiedzieć po co? :E
Na steamie mamy zakładke aktywność i poprostu lubie sobie pooglądać co tam inni porabiają Smile Zawsze to jakiegoś nowego moda zobacze czy sie czegoś dowiem no i oczywiście pooglądam wasze ciężarówki Smile
Powiem Ci że o wiele lepiej w takim układzie założyć konto na world of trucks Wink O wiele bardziej przejrzyscie, a zdjęć co niemiara Wink
Na tym forum jest mnostwo ludzi ktorzy robia relacje z ETS2 i nie tylko wiec mozesz sobie poogladac Smile
(31/10/2016 08:33 PM)Arkus_23 napisał(a): [ -> ]Powiem Ci że o wiele lepiej w takim układzie założyć konto na world of trucks Wink O wiele bardziej przejrzyscie, a zdjęć co niemiara Wink

Wole mieć to w jednym miejscu Smile
Chodzi mi o to ze robie ssa i szybko wstawiam go na steama, jak chce pooglądać to tylko klik w aktywność i mi sie wyświetla
Przekierowanie