eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ETS 2 nie reaguje na freetracka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Noorsik

Witam, mam problem z freetrack'em na windows 10 x64. Mam go zainstalowanego, mam wrzucony plik FreeTrackClient64.dll i NPClient64.dll.
Freetrack działa, ale gdy wchodze do ets'a ani śladu po freetracku. Pomoże ktoś?
Musisz chyba pierw włączyć kamerke od Free Trucka a dopiero potem ETS 2
Coś mi tu nie gra...
Ja też mam Freetrack ale żadnych plików .dll nie musiałem wrzucać

Noorsik

Kiedyś jak miałem FreeTracka, to bez wrzucenia tych plików, Freetrack w ets 64bit nie działał

Noorsik

(01/11/2016 11:43 AM)Hubson napisał(a): [ -> ]Musisz chyba pierw włączyć kamerke od Free Trucka a dopiero potem ETS 2

Tak robie, robie tak jak robiłem zawsze, tylko teraz po formatowaniu kompa, nagle przestało działać
Witam
Miałem identyczny problem z działaniem FreeTracka. Mało tego również miałem problemy z odpaleniem programu FaceTrackNoIR tzn. czasami się włączał a czasami nie. Na te problemy pomogło odpalenie programu z wykorzystaniem opcji "Rozwiąż problemy ze zgodnością", którą otrzymujemy klikając prawym guzikiem na skrócie programu. Windows sobie coś tam ponaprawiał i wszystko zaczęło śmigać :-)

Dodam, że mam Windows 10 64bit
Pozdrawiam
Ok , więc tak leżeli masz laptopa wchodzisz w <Panel Sterowania<Menadżer Urządzeń<Wyłączasz Kamerkę Internetową i zostawiasz PS3 EYE.

Jeżeli to nie pomaga to odpalaj grę w 32bitach bo ta wtyczka x170 słabo działa, też nie dawno (czyli wczoraj) ogarniałem tego FreeTracka.

Jeżeli nie działa pisz pomogę ci bo znam go na wylot Wink

Pozdrawiam!
Witam
Podpinam się pod ten temat. Ostatnio próbowałem uruchomić Free tracka, ale nic z tego. FaceTrackNoIR wykrywa moje punkty elegancko, jest napis Tracking, ale gra nie reaguje, dalej mogę myszką obracać się w kabinie. Dodam, że 2 lata temu działało to bez zarzutu. Ktoś może mi pomóc? Smile Pozdrawiam

PS. Instalowałem od nowa, różne wersje i nic. Program działa, wykrywa, ale w ets zero ruchu
Przekierowanie