eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Russian Open Spaces v 10.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jest to mapa Rosji do Euro Truck Simulator 2 w skali 1:11Wykrzyknik

Image





Cytat:63 miasta w Rosji:
Алакуртти, Арзамас 16, Архангельск, Великовисочное, Верхний Нюд, Вологда, Воркута, Вуктыл, Вытегра, Губкинский, Ижма, Инта, Каргополь, Кемь,Кинешма, Киров, Ковров, Кондопога, Котала, Котлас, Красный Богатырь, Лабытнанги, Лоухи, Любим, Мирный, Муравленко, Мурманск, Надым, Нарьян-Мар, Нижний Новгород, Новая Ладога, Новомосковск, Новый Уренгой, Озёрный, Окунев Нос, Онега, Ошта, Плесецк, Посёлок Имени Морозова, Салехард, Северодвинск, Североморск, Североморск 3, Сегежа, Советский, Степаново, Сургут, Сыктывкар, Тихвин, Тобольск, Тосно, Уколок, Усть-Уса, Усть-Цильма, Ухта, Ухолово, Ханты-Мансийск, Харьягинский, Холмогоры, Хорей-Вер, Череповец, Шлиссельбург, Югорск.

Do działania wymaga DLC Going East! oraz DLC Baltic Sea
DLC „Scandinavia”, DLC „France”, DLC „Italy”, DLC „Balkans” , DLC ,,Iberia'' jest opcjonalne


Info:
Autor: МОРОЗОВ
Wersja gry: 1.40


Part 1:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Part 2:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Part 3:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Part 4

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Part 5:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Należy pobrać wszystkie partyWykrzyknik


Dodatkowe fix-y od autora i nie tylko.


Wysoka prędkość na śniegu

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Wyłączenie dźwięków umieszczonych w mapie

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Podwójne naczepy na mapie

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Ciężkie ładunki

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Drugi obwód w miejscu rozładunku (Dla tych, którzy nie potrafią znaleźć miejsca do rozładunku pod śniegiem)

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Snow Terrain Fix - mod który przywraca tekstury śniegu w zaśnieżonych rejonach mapy TYLKO w połączeniu z mapą ProModsWykrzyknik

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


ROS traffic and sound fix - eliminuje ciężarówki z malowaniami oraz ładunkami, które są przeznaczone tylko na mapę ROS, a występują w każdym kraju - autor: WombatTrucker.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Nie można pobrać ani pierwszego ani drugiego, cały czas przerywa pobieranie.
wypakowuje przez 7-zip i pokazuje komunikat " BŁĄD DANYCH "

lukaszek34

Ja z tej mapy już korzystam od dawna nawet całkiem ciekawa z tym że ja w jednym linku pobrałem poszukać sobie nie trzeba na 3 pliki pobierać
Tu jest fix do poprawnego działania na 1.25 z PM Tongue


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Współpracuje z RusMap?

lukaszek34

Tak zobacz sobie zestaw map poradnik w obrazkach jak powinno być jest tutaj Smile

scaniaa12

dla mnie mapka wywala jak wjeżdżam na samolot do rosjii
Sad
Fix do mapy ROS3.2 i RusMap1.7:
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

scaniaa12

dla mnie mapka wywala jak wjeżdżam na samolot do rosjii może czegoś zapomniałem dodać ??pomóżcie
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie