eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nowy komp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszyskich. Z powodu ze moj laptop umarl po 10 latach postanowilem kupic kompa do 500 zl ( taki mam tylko budrzet) i mam takie pytanie ktory sie bardziej nada do grania w ETS2 plynie i na ladnej grafice.

Komp nr1

Komputer w obudowie mini -Tower zawiera:
-Płytę główną firmy ATX GIGABYTE GA-G31M-ES2L
-Procesor firmy Intel model Pentium® Dual-Core E5400 o taktowaniu 2.7Ghz
-Kartę graficzna Nvidia GeForce 9500GT
-Dwie kości pamięci po 2gb DDR2
-Dysk HDD firmy Segate 320gb 7200obr/min
-Napęd optyczny CD/DVD firmy LG
-Zasilacz o mocy 420 W
Obudowa posiada kieszeń na dodatkowy dysk twardy oraz zainstalowany system Windows 10/64bit

Cena 500zl

Komp nr2

Specyfikacja:
Procesor: Amd Athlon x2 250 | 3.0GHz
Karta Graficzna: Gigabyte Radeon 5570
1GB
Płyta główna: Msi 760gm-e51
Pamięć ram: 2x Adata 2gb ddr3 1333
Zasilacz:500wat
Napęd
Obudowa
Czytnik kart MS Duo,SD/MMC,XD,T-F

Cena 430 zl

Ktory wybrac bo ja sie malo znam na kompach
PS. Pisze posta na fonie dlatego moga byc bledy Smile
Na takim kompie to sobie na Ultra nie pograsz, nie poleciłbym żadnego z nic bo to przestarzałe jak siedem nieszczęść, Polecam kupić nowy.
(17/11/2016 12:37 PM)TruckerArus napisał(a): [ -> ]Na takim kompie to sobie na Ultra nie pograsz, nie poleciłbym żadnego z nic bo to przestarzałe jak siedem nieszczęść, Polecam kupić nowy.
Wiem ale to ma byc komp na szybko bo narazie szukan pracy. A tylko na koncie mialem 500 zl Sad.
(17/11/2016 01:04 PM)X_GamingPL napisał(a): [ -> ]
(17/11/2016 12:37 PM)TruckerArus napisał(a): [ -> ]Na takim kompie to sobie na Ultra nie pograsz, nie poleciłbym żadnego z nic bo to przestarzałe jak siedem nieszczęść, Polecam kupić nowy.
Wiem ale to ma byc komp na szybko bo narazie szukan pracy. A tylko na koncie mialem 500 zl Sad.

To będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto. Zaoszczędź i kup coś lepszego.
Mówię teraz całkowicie poważnie i serio. Wydawanie pieniędzy na taki komputer to bezsens, jeśli twoja praca nie wymaga komputera, to lepiej posiedzieć trochę bez niego i uzbierać więcej. Aczkolwiek jestem lekko zdziwiony, bo takie coś za takie ceny. To ja swojego poprzedniego kompa mógłbym za 800zł sprzedać :v jeśli już czegoś szukasz, to polecam z : 4/6/8gb ram, np intel pentium g3258, quad q6600 i jakimś radeonem 5xxx albo nvidią gtx 4xx/5xx.
(17/11/2016 02:52 PM)Ukaszeł napisał(a): [ -> ]Mówię teraz całkowicie poważnie i serio. Wydawanie pieniędzy na taki komputer to bezsens, jeśli twoja praca nie wymaga komputera, to lepiej posiedzieć trochę bez niego i uzbierać więcej. Aczkolwiek jestem lekko zdziwiony, bo takie coś za takie ceny. To ja swojego poprzedniego kompa mógłbym za 800zł sprzedać :v jeśli już czegoś szukasz, to polecam z : 4/6/8gb ram, np intel pentium g3258, quad q6600 i jakimś radeonem 5xxx albo nvidią gtx 4xx/5xx.
Poczebuje kompa do pracy jako spedytor Smile
Znalazlem cos z Ozimka Smile

Parametry:

Nowa Obudowa wraz z nowym zasilaczem Qoltec Silentline 420W i nowy czytnik kart SD, MMC i innych.

Procesor: Intel® Core™2 DUO CPU E8400 2x3.00GHz
(nowa pasta termoprzewodząca)

Płyta główna ASUS PQ5 (nowa bateria)

Pamięć RAM: NVIDIA SLI READY Edition 4GB (możliwość rozbudowy, dwa wolne sloty)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 9800+ 512MB
(czyszczona systematycznie, nowa pasta termoprzewodząca)

Dydk twardy: Western Digital Caviar Blue 500GB 16MB Cache 7200.obr
(świerzo formatowany, podzielony na dwie partycje: 150GB system i 350GB miejsce wolne)

Napęd / Nagrywarka DVD: firmy PIONIEER
Gaming z kompem do 500zl to ty nic nie zrobisz jedynie co to pograsz w karty na nim.Pozdrawiam
Powiem tak, ja widzę jakie tu masz możliwości:

Albo komputer do pracy jako "spedytor" ale o graniu zapomnij, najwyżej przeglądarkowe lub zintegrowane z Win np saper, pasjans. I zbieraj aż uzbierasz mniej więcej 2,5 koła to wtedy możesz kupić taki komputer by pograć Wink

Albo, nie kupuj żadnego komputera, mając już te 500 zł to uzbierz 2,5 koła i masz 3 koła i wtedy jeszcze wypasiony komputer kupisz i możesz robić co tylko sobie zażyczysz Wink


Więc, od naszej strony już nie mamy Ci w czym już pomóc, wybór należy się do Ciebie, albo do pracy tylko albo zbierasz na nowy porządny Wink
Tak jak koledzy wyżej. Uzbieraj te 2k/3k i wtedy coś kupuj.
(ja sam teraz składam kompa może nie jest to rakieta ale na początek za 1400zł starczy Big Grin)
Stron: 1 2
Przekierowanie