eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Krone Profiliner "Brudna"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Szczerbol
Korzystajcie póki ciepłe Big Grin
Zdecydowałem się wydać, bo i tak może jeszcze kilka skinów w tym stylu zrobię Wink

Image
Image

Na zdjęciach tego nie ma, ale przybrudziłem jeszcze tablicę i znaczek PL.
Autor: EdekLS, Lanker(skin)
Wersja: 1.25


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Dzięki wielkie Smile Cokolwiek zrobisz w tym stylu - łykam bez popitki, tym bardziej że pora roku odpowiednia na takie brudaski Smile
mam pytanie czy można ją oskinować pod siebie na przykład pod swoją firmę

polak123

(04/07/2017 10:33 AM)damian3024 napisał(a): [ -> ]mam pytanie czy można ją oskinować pod siebie na przykład pod swoją firmę

Musisz się pytać pod każdym postem czy można.Napisz do autora.Czy to tak trudno...
(04/07/2017 10:44 AM)polak123 napisał(a): [ -> ]
(04/07/2017 10:33 AM)damian3024 napisał(a): [ -> ]mam pytanie czy można ją oskinować pod siebie na przykład pod swoją firmę

Musisz się pytać pod każdym postem czy można.Napisz do autora.Czy to tak trudno...

Moim zdaniem lepiej pytać tutaj publicznie, przynajmniej tak odpowiedź będzie jasna dla wszystkich. Smile

polak123

(04/07/2017 11:24 AM)lukash64 napisał(a): [ -> ]
(04/07/2017 10:44 AM)polak123 napisał(a): [ -> ]
(04/07/2017 10:33 AM)damian3024 napisał(a): [ -> ]mam pytanie czy można ją oskinować pod siebie na przykład pod swoją firmę

Musisz się pytać pod każdym postem czy można.Napisz do autora.Czy to tak trudno...

Moim zdaniem lepiej pytać tutaj publicznie, przynajmniej tak odpowiedź będzie jasna dla wszystkich. Smile

No tak pod jednym postem,ale kurcze pod wszystkimi? Big Grin
Działa na 1.27?
Tak, działa na 1.27.
Przekierowanie