eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Krone Profiliner z paleciarą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nazwa modyfikacji: Krone Profiliner z paleciarą / Wersja: 1.25 / Autor: Edek
Opis: Serdecznie pozdrawiamy środkowym palcem wielkiego modelera Pilkiewicza, który dodał tutaj zaledwie paleciarę...

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Witam serdecznie. Mam pytanie bo tak przeglądam pliki naczepy i chciałbym się zapytać gdzie znajdują się pliki odpowiedzialne za malowanie naczepy. #K&D_Transport
To jest plik "profiprofi0.dds" bodajże.
Serdeczne dzięki Smile #K&D_Transport
Witam.Da się jakoś kolor tej naczepki zmienić?
Pozdrawiam

Kubex1850

(26/12/2016 09:21 PM)radeksdl napisał(a): [ -> ]Witam.Da się jakoś kolor tej naczepki zmienić?
Pozdrawiam

Witam da się jeżeli zrobisz skina to da się.
Pozdrawiam
Mam pytanie gdzie znajduje się folder odpowiedzialny za kolor naczepy i jeszcze jedno w jakim programie i jak mogę np. zrobic logo swojej firmy na naczepie.

Z góry dzieki za odpowiedź.Wink
Wersja pod 1.28:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
(14/10/2017 09:28 PM)Jeffrey Dean Morgan napisał(a): [ -> ]
Wersja pod 1.28:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Super że dostosowujesz naczepy! Big Grin Dziś cały wieczór szukałem czegoś na 1.28 bo wszystko co jest to do low decków. Pozdro.
Dlaczego naczepa wywala z promodsem , rusmapem i RKmap i wraz z rozbudową dróg na Węgrzech i w Rosji . Wygląda na to , że naczepa ma jakieś błędy
Stron: 1 2
Przekierowanie