eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z MP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam społeczeństwo ETS-a Smile Posiadam problem z odpaleniem ETS2 w wersji MP. Mianowicie, gdy próbuję włączyć ten mod wyskakuje mi error (załączam screena - http://prntscr.com/dcxg02), a następnie (http://prntscr.com/dcxgco). Próbowałem kilkakrotnie reinstalować owego MP, lecz nie pomogło. Spójność plików również sprawdzałem. Moje dodatki to: Going East, Scandinavia, Cabin Accessories oraz High Power Cargo Pack. Korzystam również z ProMods.
Nie wiem jak dlc,ale na pewno na MP nie zagrasz na mapie ProMods.
Wyłącz mapę.
(29/11/2016 09:21 PM)Darson napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak dlc,ale na pewno na MP nie zagrasz na mapie ProMods.
Wyłącz mapę.
Co rozumiesz pod pojęciem wyłącz mapę? Usunąć ją z profilu na SP czy jak? ;x
Nie w grze masz coś takiego jak menager modów tam je deaktywuj.
(29/11/2016 09:32 PM)Darson napisał(a): [ -> ]Nie w grze masz coś takiego jak menager modów tam je deaktywuj.
Mogę zrobić to jedynie wchodząc w ETS2 SP ponieważ jak chyba zauważyłeś MP nie mogę odpalić. O to Ci chodzi, prawda? Przepraszam, że jestem taki dociekliwy, ale jestem nowicjuszem ;(
Zrob tak.

Masz profil do SP, i jego zostaw.
Zaloz drugi profil, na ni uzyj modu na eko (co by sobie level i kase nabic), wtedy


WAZNE


wylacz mod na eko(!)

i zacznij tym profilem grac tylko na MP.

Masz wtedy dwa profile - jeden pod SP, drugi pod MP, i problemow nie powinno byc.

Quintus53

Mam dokładnie taki sam problem co Noobek, nie mam zainstalowanych żadnych modów a MP nie da się uruchomić od wczoraj, wersja- publiczna beta 1.26s. Czy macie podobne problemy, proszę o wsparcie.
Niema wsparcia do czasu jak nie wyjdzie MP na wersję 1.26 cierpliwość to jedyna pomoc lub cofnięcie wersji gry.

Quintus53

Dzięki Darson
Tyle że mi nie działa nawet gdy cofnę do tej wersji 1.25 ;x
Stron: 1 2
Przekierowanie