eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: SCS w Scania Group Demo Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Skanowanie 3D nowego samochodu ciężarowego Scanii R i S serii. Mieliśmy nawet możliwość demontażu części, aby lepiej zeskanować.

źródło Twitter SCS Software: https://twitter.com/SCSsoftware

Image

Image
Z jakiej strony są te zdjęcia?
S-U-P-E-R!
Już wkrótce w Euro Truck Simulator 2. No to sobie poczekamy na to dzieło sztuki jakieś dwa lata.
Dziś napisali ze może uda się wyrobić na wakacje Big Grin wiec tylko 8 mieciecy czekania od Limka postu Big Grin
No to Scania odwinęła SCSowi niezły numer ;D
Zostaje mi tylko zastanawiać się, która z tych ciężarówek pojawi się pierwsza w grze:
a) MAN TGX Euro 6
b) Renault Range T
c) nowa Scania R/S
rad19dym odp C. SCS ma dobre układy ze Scanią, więc czego Ty oczekujesz. dużo osób wiedziało że jak wyjdzie nowa Scania to szybko będzie w grze.
(13/01/2017 02:24 PM)rad19dym napisał(a): [ -> ]Zostaje mi tylko zastanawiać się, która z tych ciężarówek pojawi się pierwsza w grze:
a) MAN TGX Euro 6
b) Renault Range T
c) nowa Scania R/S

Nie od dziś wiadomo że Volvo Trucks przejęło koncern Renault Trucks
(13/01/2017 02:41 PM)Marek_30 napisał(a): [ -> ]
(13/01/2017 02:24 PM)rad19dym napisał(a): [ -> ]Zostaje mi tylko zastanawiać się, która z tych ciężarówek pojawi się pierwsza w grze:
a) MAN TGX Euro 6
b) Renault Range T
c) nowa Scania R/S

Nie od dziś wiadomo że Volvo Trucks przejęło koncern Renault Trucks

Co to ma do rzeczy w ogólnym sensie posta użytkownika nad tobą, bo nie rozumiem?
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie