eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Promods niekompatybilny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

zolin

Witam , mam problem z Promods 2.12, mianowicie wszystko pobrałem i rozpakowałem wg instrukcji na stronie, wrzuciłem w odpowiedniej kolejności ale gra mówi, że mod nie jest kompatybilny z wersją gry 1.25... jakieś sugestie?

BartekRTS

wersja 2.12 jest pod patch 1.26
Musisz zalkalizować grę na steamie Biggrin2
A ja mam wersję gry 1.26, pobieram ten najnowszy promods, ale po odpaleniu gry nie widać żadnych plików, a po drogie przecież na stronie promods jest wersja do gry 1.25, no to jak ma to działać.

Luki

Podepnę się pod temat. Dawno nie grałem w ETS2 a dzisiaj postanowiłem zagrać i szok bo skończyłem na wersji 1.5.1s a takowej już nie ma wiec zaktualizowałem do wersji 1.26.3s i ściągnąłem map promods v215. Po wejściu do gry gdzie się aktywuje modyfikacje piszę że promods jest niekompatybilny. Nadmienię że nie mam dodatku Viva La France. Zatem pytanie czy do prawidłowego działania potrzebny jest dodatek viva la france czy do wersji 1.26.3s potrzebuję innej mapy promods ?
(25/12/2016 07:52 PM)Luki napisał(a): [ -> ]Podepnę się pod temat. Dawno nie grałem w ETS2 a dzisiaj postanowiłem zagrać i szok bo skończyłem na wersji 1.5.1s a takowej już nie ma wiec zaktualizowałem do wersji 1.26.3s i ściągnąłem map promods v215. Po wejściu do gry gdzie się aktywuje modyfikacje piszę że promods jest niekompatybilny. Nadmienię że nie mam dodatku Viva La France. Zatem pytanie czy do prawidłowego działania potrzebny jest dodatek viva la france czy do wersji 1.26.3s potrzebuję innej mapy promods ?

musisz mieć Viva la France Smile

Luki

Buuuu a miało być tak pięknie Smile a powiedz mi w takim razie jaką wersję mapy promods muszę sobie ściągnąć żeby mi gra działała z wersją 1.26.3s lub czy orientujesz się którą wersję gry muszę mieć żeby działała mapa promods ?Smile

BartekRTS

wersja 2.12 ci zadziala z 1.26.
@Luki:
ProMods 2.12 - 1.26 bez Francji
Promods 2.15 - 1.26 z Francją.

Luki

Dzięki wielkie Smile Ściągam własnie wersje 2.12. tam z tego co widzę jest tam plików part 1-7 plus plik "...def" i plik "test". czy te wszystkie pliki będą mi potrzebne? sorki że tak was męczę ale mam zaległości bo bardzo dawno nie grałem Smile.
Niestety gra wyświetla te pliki jako niekompatybilne.
Był jeszcze jakiś dodatek poza going east który potrzebuje zeby mapa promods działała? Chyba jestem troszkę do tyłu Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie