eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Scania S580
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Image

– Standalone
– Full AO Bake
– Template
– Tuning
– 4 Chassis
– 1 Cabins
– Wheels
– Interior
– Animations
It is forbidden to change the link to download
you can be on the other forums provided the download link and a link to the video greetings and wish you have a nice play





Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wujo Paradiss

To nie jest mod Smile Po dodaniu dodatku, ciężarówki nie znajdziemy ani w salonie ani w szybkich przesyłkach Smile
czemu wprowadzasz w błąd ?pobierasz wypakowujesz i do folderu mod,życzę miłego grania
(19/12/2016 04:02 PM)Wujo Paradiss napisał(a): [ -> ]To nie jest mod Smile Po dodaniu dodatku, ciężarówki nie znajdziemy ani w salonie ani w szybkich przesyłkach Smile

To w takim razie co to jest ?

Wujo Paradiss

W takim razie nie wiem co to Wink Sprawdzałem nie tylko na swojej grze ani swoim savie. Nigdzie nie idzie jej znaleźć w salonach
U mnie antywirus wykrywa złośliwego wirusa dotyczącego YAHOO które się tutaj znajduje.
A u mnie działa bez zarzutu tylko, że strasznie powoduje spadek FPS Undecided
Ostrzeżenie przed wirusem

Image
(19/12/2016 06:34 PM)Wujo Paradiss napisał(a): [ -> ]W takim razie nie wiem co to Wink Sprawdzałem nie tylko na swojej grze ani swoim savie. Nigdzie nie idzie jej znaleźć w salonach

Wystarczy, że masz w menadżerze modów coś z wyższym priorytetem, co zastępuje slot 0 w salonie Scania i nie znajdziesz tej ciężarówki.
Proszę może ten zadziała dla kolegi Lulu, działa z najnowszym Vive la France by najmniej u mnie działa podaję linka: http://truckmods.org/scania-s580-new-generation/
Przekierowanie