eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Skaczące tekstury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

kluch369

Witam! Mam problem dziwnie skaczących tekstur w ETS 2. Wygląda to mniej więcej tak:
https://zapodaj.net/661900d4bc3b1.png.html
https://zapodaj.net/00515025a4f25.png.html

Problem się zaczyna w momencie kiedy zaktualizuję grę powyżej wersji 1.13
Jednak na samej wersji 1.13 i każdej innej niższej, gra ma się dobrze, bez takich cyrków. Ktoś ma jakiś pomysł co złego robią te aktualizacje?
Wersja karty graficznej jest najnowsza, również nie mam żadnych modów wgranych.
Proszę o pomoc Sad
Bez game loga nikt ci nie pomoże z fusów nie będą wróżyć,powodów może być wiele.

kluch369

Cały problem jest w tym że masz pirata i dla tego po aktualizacji masz takie problemy, kup oryginalną grę to i problemy się skończą.

kluch369

W tym rzecz, że mam zamiar kupić oryginał bo chcę pograć na MP. Tylko, że nie chcę znów się wpakować na minę tak jak kiedyś z Farmingiem 15. Wtedy też myślałem, że wywala błąd "bo pirat". A jak kupiłem oryginał to okazało się że też miał ten problem co i pirat.
Nie chcę powtórzyć tego samego błędu z ETS2, gdzie wywalę kasę w błoto. Dlatego najpierw sprawdzam jak działa gra na piracie i czy ten problem który opisałem jest do rozwiązania.
Stwierdzenie że pirat powoduje takie "jazdy" graficzne, jest trochę nie na miejscu. Tym bardziej że nikt inny nie narzekał że ten cały pirat tak działa jak u mnie. Mogę również pobrać wersję demonstracyjną i mogę też wysłać z niej loga. Będzie na pewno to samo
Nie pomagamy piratom ale masz wersję 1.13 a najnowsza to 1.26 no i masz Francję która nie jest dostosowana do 1.13

kluch369

Echhhh... Dobra, wieczorem pobiorę wersję demo na najnowszej wersji ze strony ets i wstawię loga.
Ja mam pełną wersje i kiedyś też miałem taki problem.

kluch369

Proszę bardzo. Log z pobranej oryginalnej wersji demonstracyjnej (podstawowa wersja ets wersja 1.26.2.4) z oficjalnej strony ets, więc powinno śmigać jak złoto skoro miałoby to zależeć od oryginału.
http://www17.zippyshare.com/v/hGBwxxjK/file.html

Więc jakieś pomysły co z tym zrobić?

kluch369

Z ilością RAMu mała pomyłka, odpaliłem grę przez 32-bitówkę. Laptop ma 4GB ramu na systemie 64-bit. Odpalając grę przez 64-bit jest to samo, zresztą po poprawieniu tego wszystkiego co zostało wymienione. Co do temperatury to po takich 5 minutach gry temperatura grafy skoczyła do 67 stopni, przy ustawieniach grafiki w grze jakie zwykle ustawiam. Próbowałem też innych ustawień (wysokich) i wciąż to samo.
Wcześniej próbowałem też odpalać grę zamiast na DirectX to na Opengl. Na starszej aktualizacji pomogło, ale już na tej najnowszej aktualizacji w ogóle gra się nie uruchamia.
W grze w farmingu 15 był inny problem, że po wejściu do pojazdu wywalało z gry, więc trochę inny to był problem. Chociaż na najnowszym farmingu 17 jest malinowo Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie