eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z modelami do ME
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

danio18310

Siema zrobiłem bazę bo mnie pewna osoba prosiła.Użyłem modelów z forum (Krysio...) No i na tankowanie i serwis ale przez te 2 crashowało mape więc zapewne już nie działają na 1.26.No ale gdy zrobiłem mape dałem w niej 3 tiry MAN model wchodze do gry by przetestować a tam pusto same naczepy,nie było żadnego modelu w grze(oczywiście te od scs były) a w ME już tak.Czy to oznacza że te modele już nie działają na 1.26 czy ja coś źle zrobiłem (fajne jakby ktoś przetestował te modele z forum np.MANa i powiedział czy mu działa) A jeśli nie działają to jak je samemu zaaktualizować bo napewno się da?
Co do modeli to działają normalnie ale mogły ci zniknąć z bardzo śmiesznego powodu. Jak w ME je dodałeś i zapisałeś mapę to duża jest szansa że przed przetestowaniem zapomniałeś uaktualnić plik scs w mod czyli nie przerzuciłeś nowej wersji plików z folderu base/ map
Mnie się tak raz zdarzyło i zachodziłem w głowę czemu nie ma tych modeli w grze :E

Ale jeśli to zrobiłeś to widocznie coś nie tak w ME musiałeś zrobić.
Przekierowanie