eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: problem z Open Spaces 3.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

zolin

witam mam podstawę gry 1.26.3 + Viva la France + ProMods 2.21 + Rus map 1.7 i w żaden sposób nie mogę połączyć Open Spaces w wersji 3.2, tzn brakuje połączenia drogowego, jakieś sugestie?
Z góry dzięki...
Link do fix-a na połączenie RusMap 1.7.1 z ROS 3.2

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Musi wczytywać się po plikach wszystkich map. Szerokości Smile

Aneon1040

(25/12/2016 06:21 PM)zolin napisał(a): [ -> ]witam mam podstawę gry 1.26.3 + Viva la France + ProMods 2.21 + Rus map 1.7 i w żaden sposób nie mogę połączyć Open Spaces w wersji 3.2, tzn brakuje połączenia drogowego, jakieś sugestie?
Z góry dzięki...
Po pierwsze mamy ProMods 2.15, Po drugie nie da się połączyć Russian open space z mapą ProMods i z Rus map tylko z Mapą TSM i Mapą rus map się tą mapę połączyć.
Kolego Anenon1040 jesteś w błędzie. Ja mam ETS2 + wszystkie DLC wraz z PM 2.15 + RM 1.7.1 + ROS 3.3 wraz z połączeniem drogowym. Do tego zestawu mam dołączonych jeszcze kilka innych map i modów. Poprzednio miałem ROS 3.2 z tym samym połączeniem drogowym i wszystko działa mi bez najmniejszych problemów. Mod na połączenie RM i ROS którego używam to PROMZONA 1.25.1_ROS_RM.scs z linka kolegi Bozo.
Przekierowanie