eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Tablice rejestracyjne na zamówienie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,

Mam dwa pytania.

1. Czy można jakoś ustawić na tablicach rejestracyjnych (w ruchu AI) jakieś nazwy tak jak na przykład tu:

http://www.adrenalinemotorsport.pl/doc/F..._pablo.jpg

2. Czy da się zmienić kolor wyświetlanych numerków z czarnego na inny ?

Jeżeli to nieodpowiednie miejsce na temat proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce, bądź też jak już istnieje tego typu temat przepraszam i proszę o przekierowanie mnie do danego tematu.

Pozdrawiam,
Teddy PL.
Nie wiem co chcesz osiągnąć po przez zmianę tablic w ruchu AI jest to możliwe ale będzie to dość śmiesznie wyglądało jak np wszystkie scanie będą miały te same tablice.Bo inaczej się tego nie da zrobić.Natomiast nie wiem o jakie numerki ci chodzi.
Ok czyli pytanie nr 1 można uznać za bezensowne, wiem że da się zmieniać rejestrację ciężarówek swoich zatrudnionych pracowników i pomyślałem czy da się w ruchu AI, ale jak to tak by wyglądało że wszystkie takie same to faktycznie nie ma to sensu.

Co do drugiego pytania to chodziło mi tak jak np. na forum da się zmienić kolor czcionki to czy tak samo da się w Ets-ie na tablicach rejestracyjnych w ruchu AI i na swojej ciężarówce (nie poprzez wybranie na stronie Wot innego typu rejestracje bo wiem że tak się da).
Jeżeli edytujesz tablice to możesz sobie zrobić w dowolnym kolorze.
Podejrzewam że trzeba by to zrobić jakimś programem, czy Blender z tą scs-ową wtyczką do niego dało by radę to zrobić, Czy może polecasz jakiś inny (darmowy) program Pytajnik
Paint jest wystarczającym programem.Tak to można wykonać http://etrucks.pl/thread-10166.html aby zmienić kolor wystarczy wybrać kolor czcionki.
Nie wiem jak mogłem przeoczyć ten poradnik, widocznie nie zwiedziłem całego forum dokładnie. Tongue
Dziękować Smile
Przekierowanie