eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: przesunięta mapa promods
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ponownie Big Grin

Mam kolejny problem, otóż mapa w ets2 jest przesunięta w prawą stronę i trochę przeszkadza mi to. Używam samego promodsa, mody graficzne i volvo fh4 reworked. Poniżej zamieszczam zdjęcia kolejności plików w menadżerze modów, fotkę jak to wygląda i gamelogi.

Image

Image

http://pastebin.com/fPtySABV

Pozdrawiam Big Grin
Zapewne w którymś z plików graficznych jest folder, który ma pliki z sektorami oryginalnej mapy. W niedziele miałem ten sam problem. Przejrzyj mody i wywal co niepotrzebne w nich.
(04/01/2017 12:57 PM)YogiLRA napisał(a): [ -> ]Zapewne w którymś z plików graficznych jest folder, który ma pliki z sektorami oryginalnej mapy. W niedziele miałem ten sam problem. Przejrzyj mody i wywal co niepotrzebne w nich.

Zbytnio się na tym nie znam :/, jakie pliki mogą być nie potrzebne?
Np: folder "map". Ja miałem to w modzie "realeurcompv2.1"
(04/01/2017 01:13 PM)YogiLRA napisał(a): [ -> ]Np: folder "map". Ja miałem to w modzie "realeurcompv2.1"

nigdzie nie ma folderu map, znalazłem tylko world :/
Załóż nowy profil bo ten ma mnóstwo błędów i ostrzeżeń. Ponadto chyba ładują się mody z workshopa.
Ja miałem podobnie jak autor tematu ale wyrzuciłem kilka modów i niektóre przeniosłem na sam dół, a u góry mam tylko PR i RM
Miałem tak samo jak ty, masz złe ułożenie plików/modów Pro Mods-a Wink
Przekierowanie