eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wyciągnięcie box-ów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zlecę wyciagnięcie box-ów z tego Daf-a

http://etrucks.pl/thread-42768.html

Z Góry dziękuję Wink Smile
Naucz się zmoda i sam powyciągaj to. Nie jest to nic trudnego. Uważaj, bo zaraz się zleci mafia i będą hajs wołać

DawidXF

Takie boxy są też powydawane wystarczy poszukać po paczkach do Zmoda. Wink Dodawanie to też nie jest nic skomplikowanego. Smile
Tylko że jeszcze nie wyciągałem żadnych modeli.

DawidXF

(08/01/2017 07:18 PM)SzymiPL napisał(a): [ -> ]Tylko że jeszcze nie wyciągałem żadnych modeli.

No to jak nigdy tego nie robiłeś, to poszukaj w paczkach lub popytaj tych co siedzą w zmodzie czy nie mają takich boxów a dodawanie sobie spokojnie ogarniesz bo dodanie modelu do ciężarówki nawet dla poczatkujacego to jest doslownie 5 minut Wink
(08/01/2017 07:22 PM)DawidXF napisał(a): [ -> ]
(08/01/2017 07:18 PM)SzymiPL napisał(a): [ -> ]Tylko że jeszcze nie wyciągałem żadnych modeli.

No to jak nigdy tego nie robiłeś, to poszukaj w paczkach lub popytaj tych co siedzą w zmodzie czy nie mają takich boxów a dodawanie sobie spokojnie ogarniesz bo dodanie modelu do ciężarówki nawet dla poczatkujacego to jest doslownie 5 minut Wink

No ok spróbuję tak Smile
Jest tyle poradników ze dasz se radę trochę chęci.Wiem po sobie sam se robię co chce i dodaje.
Przekierowanie