eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Aktualizacjaa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Mam mapke polski Od Pedro martin Big Grin Mapka dziala na 1.25 lecz na 1.26 wywala gre, ponizej dodaje game loga i prosze o jakas rade co tu zrobic by dzialalo na 1.26 Big Grin

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Nie ten dział kolego Wink

Jeśli mapka jest na 1.25 to działa na 1.25, żeby działała na 1.26 trzeba przerzucić na wersje 1.26 Tongue
(09/01/2017 05:42 PM)Kuba Truck napisał(a): [ -> ]Nie ten dział kolego Wink

Jeśli mapka jest na 1.25 to działa na 1.25, żeby działała na 1.26 trzeba przerzucić na wersje 1.26 Tongue

dopiero teraz zauwazylem ze nie ten dzial sorki da rade jakos przezucic? a co do przezucenia, jak to zrobic?
Moderator przeniesie, co do zaktualizowana modu na najnowszą wersje to nie mam pojęcia jak to zrobić Smile Napisz do autora może przeniesie
(09/01/2017 05:47 PM)Kuba Truck napisał(a): [ -> ]Moderator przeniesie, co do zaktualizowana modu na najnowszą wersje to nie mam pojęcia jak to zrobić Smile Napisz do autora może przeniesie

wlasnie autor zrezygnowal z robienia tej mapki poniewaz sam nie ogarnia tego zaktualizowania i nie ma czasu na to, a ze ja lubie sie bawic w map editora, to chcialem sobie ogarnac ta mapke Big Grin
To w takim razie ja Ci już nie pomoge :/
(09/01/2017 05:55 PM)Kuba Truck napisał(a): [ -> ]To w takim razie ja Ci już nie pomoge :/

mam nadziej ze zaraz sie ktos jeszcze odezwie Big Grin
Nikt się nie odezwie jeżeli autor mapy zakończył prace z mapa to nikt tego ci nie zrobi.
Jedyne co ci zostaje to odwiedzenie oficjalnej strony SCS. Przy każdej większej aktualizacji załączają wskazówki dla modderów co zostało zmodyfikowane i co nalezy zrobic zeby dany mod działał pod najnowszą wersja gry Wink
(09/01/2017 06:11 PM)Arkus_23 napisał(a): [ -> ]Jedyne co ci zostaje to odwiedzenie oficjalnej strony SCS. Przy każdej większej aktualizacji załączają wskazówki dla modderów co zostało zmodyfikowane i co nalezy zrobic zeby dany mod działał pod najnowszą wersja gry Wink

dzieki odrazu zerkne Big Grin
Przekierowanie