eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Cześć wszystkim.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko. Witam wszystkich forumowiczów. Smile Ja jestem Łukasz i pochodzę z Krakowa. Przygodę z tego typu symulatorami zacząłem od 18 Wheels of steel, później Haulin, najdłużej przywiązałem się do ETSa bo ogarniałem ME i Zmoda na poziomie dobrym (coś prostego wymodelować i inne podstawowe czynności dodać, przerobić usunąć) a od jakiegoś czasu, gdy złożyłem sobie lepszy komputer od poprzedniego przeniosłem się na platformę ETS2. Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę pokazać fotki prac z ETS/GTS a jest ich sporo (o ile na starym pc jeszcze są) ;D Teraz niestety nie ogarniam nic, a szkoda bo fajnie było by powrócić do takiej zabawy, która pochłaniała masę czasu. Z tego co zauważyłem to już mało co zostało użytkowników z tzw. "starej elity" a większość truckerów przeniosła się na 2 część ets'a. To w sumie tyle. Big Grin Jeszcze raz siemanko!
Cześć Wink W specjalnie do tego przeznaczonym dziale możesz pochwalić się swoimi pracami. Dużo ludzi już przeniosło się na 2'jeczkę. Wink Miłego pobytu.
Witamy serdecznie na forum. Oczywiście pracami warto się pochwalić,i życzę weny twórczej i powrotu do prac Wink
Witam i życze miłego pobytu na forum Smile
Miłego pobytu na forum Smile
Witaj na forum Wink
Witam na forum.
Witaj na forum i życzę miłej zabawy
Siema kolego Big Grin
Siemanko Smile
Przekierowanie