eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pilnie potrzebuje pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

adrian99811

WItam, mam problem w postaci takiej że mam czerwone niebo w ETS 2 gram na mapie ProMods i Rus Map na wersji 1.26 (wersja ProMods nie wymagająca DLC FRancja) gry, nie używam modów na pogodę choć wcześniej używałem jednego przez chwile. Proszę o szybką pomoc.
Log z gry: http://pastebin.com/szMuUD4b
Image
A sprawdzałeś na innym profilu Pytajnik

adrian99811

Nie sprawdzałem, gdyż posiadam tylko te jeden profil.
To sprawdź bo czasem się tak robi że mody graficzne lub inne w jakiś sposób się wiążą z pozostałymi modami więc warto żebyś sprawdził to na innym profilu.
Ale jeszcze spróbuj tak że przywróć tamten mod wejdź do gry i jak będzie ok to zrób zapis. Następnie wyjdź i całkowicie zamknij steam usuń mod z folderu i plik game log a następnie odpal grę i sprawdź, nie daję gwarancji ale czasem to pomaga.

BartekRTS

Gorzej jeśli to byl mod Brutal Environment .On czasami sieje spustoszenie w grze.
(13/01/2017 12:35 AM)BartekRTS napisał(a): [ -> ]Gorzej jeśli to byl mod Brutal Environment .On czasami sieje spustoszenie w grze.

Potwierdzam, kiedyś włączyłem tego moda na bardzo krótko i zaczęły się dziać cuda nawet po jego usunięciu. Musiałem się nieźle nagimnastykować aby przywrócić wszystko do normy i nie stracić zapisu.

adrian99811

Usunąłem game log i pomogło, nie mam czerwonego nieba.
Ale znalazłem kolejny problem,przy jakiejkolwiek próbie wejścia do salonu Scanii gra wywala do pulpitu, nie ważne czy wchodzę do dilera czy online.
A masz jakiś mod na scanie, lub inny pojazd, który jest do zakupienia w salonie scanii ?

adrian99811

Mam na Scanie RJL i miałem kilka aut ale je sprzedałem i usunąłem.
Przekierowanie