eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: PM 2.15 + RM 1.7.1 + EAA BUS 4.1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Podczas wgrywania ww. zestawu (ustawienie standardowe wg. pliku dostępnego w RusMap) występuję błąd. Fragment loga:

00:00:54.168 : <ERROR> [unit] File '/def/world/building_model.eaa.sii', line 131:
00:00:54.168 : <ERROR> [unit] The unit name 'bld_model.1031' is already taken by an existing unit (of type 'building_model').
00:00:54.168 : <ERROR> load_filtered_unit_array() - Failed to load units from file (/def/world/building_model.eaa.sii)
00:00:54.169 : <ERROR> management\core_resource_server.cpp(453): ?init_full@core_resource_server_u@prism@@UEAAXXZ: Data error.

Już wielokrotnie udawało mi się uruchomić tą kombinacje. Był nawet specjalny fix ale już nie działa....
Jeżeli trzeba dołączę log.
Poniżej masz linka z 3 fix-ami. Powinno działać. Daj znać po sprawdzeniu.
P.s Fix-y muszą wczytywać się po plikach EAA.

http://www3.zippyshare.com/v/801XNk22/file.html
Dzięki, sprawdzę. Mam jeszcze pytanie o położenie mapy, ja mam ją na dole. (U góry też nie działało) i rozumiem że ma być tak (patrząc od dołu:
-EAA Bus Fix 3
- EAA Bus Fix 2
- EAA Bus Fix 1
- EAA Bus
- EAA Bus Base
?
Póki co dzięki, zaraz zabieram się za próby

W sumie cofam pytanie. Wszystko działa, ale wgrałem tylko ten fix promods + eaa. Teraz się zorientowałem że fix jest pod EAA Normal a działa z EAA Bus.
Dzięki wielkie za pomoc, jeszcze spróbuje ROS-a tam dorzucić do tego zestawu to będzie naprawdę super.
(15/01/2017 10:14 PM)danio123 napisał(a): [ -> ]Mam jeszcze pytanie o położenie mapy, ja mam ją na dole. (U góry też nie działało) i rozumiem że ma być tak (patrząc od dołu:
-EAA Bus Fix 3
- EAA Bus Fix 2
- EAA Bus Fix 1
- EAA Bus
- EAA Bus Base
?

Mapa EAA ma być na dole i wczytywać się jako pierwsza, potem fix-y do niej, a następnie pozostałe mapy Smile
Masz wczytać EAA Normal a nie EAA Bus. EAA Bus działa tylko pojedyńczo i dla busów, EAA Normal łączy się z innymi mapami.
EAA Normal mnie nie interesuje, mi działa EAA Bus bez żadnego problemu z tym FIX-em.
WitamSmile

Czy może mi ktoś podać w jakiej kolejności wczytać te 3 fixy? Bo ja za każdym razem mam pulpit. Oczywiście mam tylko ProMods'a i EAA, pozostałe mody usunięte.

Dzięki za pomocSmile
Ja mam tylko traffic i standardowy fix.
Patrząc od góry na samym dole pod resztą
EAA trailer Traffic
FIX EAA promods
EAA 4.1.2
EAA 4.1.2. base

Mi jeszcze z tym ROS działa Smile
Dzięki Danio123. Udało mi się uruchomić w kolejności jak podałeś, bez fixa climate ale na terenie DLC Francja mam pulpit. Drugi problem to brak ładunków powrotnych do Europy. Można coś z tym zrobić?

Dzięki za pomocSmile
Ja jeżdżę tylko po europie i tylko autobusami w wersji EAA BUS. Wczoraj bodajże wyszedł "Fix for EAA 4.12 + Promods 2.12"
Może pomoże
Stron: 1 2
Przekierowanie