eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pomoc przy budowie Komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam poszukuję osoby która pomogła to by przy dobranou komponentów pod ETS2.

Moje wymogi:
60FPS na Ultra razem z ProMods i innymi drobniejszymi modami,

Aby karta graficzna była np. RX 470 czytałem że jest świetna.

I to tyle , Pozdrawiam!
Hyhy i co jeszcze wersja 8gb? Na pw jutro wyślę ci zestawienie dobrego kompa pod ets2. Gdzie zeby nie miec 60fps jest to nie mozliwe. Oczywiscie w realnych cenach.
(18/01/2017 01:36 AM)SqubanY napisał(a): [ -> ]Hyhy i co jeszcze wersja 8gb? Na pw jutro wyślę ci zestawienie dobrego kompa pod ets2. Gdzie zeby nie miec 60fps jest to nie mozliwe. Oczywiscie w realnych cenach.



Przepraszam zapomniałem nalosać że do kwoty 4200 zł.

rudi_1980

Zapomnij o 60 klatkach w ultra. I to jeszcze z Promodsem na pokladzie. Tak jest skonstruowana gra, mowię o skalowaniu 300-400%.
A juz na pewno nie na kompie za 4200 :E
https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/13/ tutaj może nawet z promodsem posiadać 60fps Smile procek do podkręcania, cały ets nawet 4gb karty nie wykorzysta Smile jeśli 8gb mało ma możliwość rozbudowy do wielu wielu gb Smile
Mam bardzo podobną konfiguracje co ta polecana za 4,5 tys. i o graniu na ULTRA w 60 fpsach mogę na promodsie zapomnieć Wink Na autostradach jest ok, ale wjeżdżając do większego miasta fpsy spadają od razu Tongue
hmmy to pewnie przez to ze budynki zero optymalizacji i pełno txt nie potrzebnych nawalone Wink
http://www.morele.net/inventory/info/R2hU7o/ A coś takiego? Karta już chociaż 256 bit, do tego obudowa no i można CPU podkręcić.

rudi_1980

Mikołaj558, dokladnie. Mam ustawione stałe 30 klatek i tez potrafi zejsc ponizej w miastach. W ATS to samo, a mam 300% skalowanie Smile
Łukasz, fajny zestaw. Ale zamiast Radka wrzuciłbym gtx 970 gaming :E Chociaż ten Radek tez ok Smile
Przekierowanie