eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Scania by RJL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam problem ze scania od rjl gdy chcę ją kupić to wywala mnie do pulpitu

o to log: http://pastebin.com/z6ciu66e
A próbowałeś na czystym profilu czy też tak jest?
(31/01/2017 03:22 PM)Kordian2002 napisał(a): [ -> ]A próbowałeś na czystym profilu czy też tak jest?

Tak i tam działa ale ten profil jest do MP Sad
(31/01/2017 03:27 PM)X_GamingPL napisał(a): [ -> ]
(31/01/2017 03:22 PM)Kordian2002 napisał(a): [ -> ]A próbowałeś na czystym profilu czy też tak jest?

Tak i tam działa ale ten profil jest do MP Sad

Skoro nie działa tylko na profilu MP - masz odpowiedź. Wink
(31/01/2017 03:49 PM)ZeO napisał(a): [ -> ]
(31/01/2017 03:27 PM)X_GamingPL napisał(a): [ -> ]
(31/01/2017 03:22 PM)Kordian2002 napisał(a): [ -> ]A próbowałeś na czystym profilu czy też tak jest?

Tak i tam działa ale ten profil jest do MP Sad

Skoro nie działa tylko na profilu MP - masz odpowiedź. Wink

Źle zrozumiałeś na profilu przeznaczonym do MP działa a na Profilu SP Wywala
X_GamingPL napisał(a):Źle zrozumiałeś na profilu przeznaczonym do MP działa a na Profilu SP Wywala

Nato wygląda że jakaś modyfikacja się kłuć z tą scanią
Najczęściej jest tak jak opisuje Mietek . Scania RJL stoi w salonie na trzeciej pozycji więc aby sprawdzić co tam jest to po prostu wyłącz w menadżerze Scanię RJL wejdź do salonu i sprawdź jaki model jest na tej trzeciej pozycji i po prostu go wyłącz.
(31/01/2017 05:40 PM)Tomek-GB napisał(a): [ -> ]Najczęściej jest tak jak opisuje Mietek . Scania RJL stoi w salonie na trzeciej pozycji więc aby sprawdzić co tam jest to po prostu wyłącz w menadżerze Scanię RJL wejdź do salonu i sprawdź jaki model jest na tej trzeciej pozycji i po prostu go wyłącz.

Jednak to nie wina scanii by rjl bo tera odpaliłam salon scanii i mnie wywaliło (Bez Modu na scanie)

Link do modów: http://imgur.com/a/TDa4K
To wina któregoś z modów. Musisz metodą prób i błędów ustalić który.
Sprawdź w logu co tam jest nie tak albo wrzuć log tu na forum to któryś z fachowców się przyjrzy gdzie jest problem bo na tyle modów co widzę u ciebie nie wierzę że w logu wszystko gra.

OOO Ja Cię !! Stary widziałem ten Log No to ja się poddaję przecież to jeden wielki ERROR musisz to rozwalić na drobne i zacząć na nowo składać przy okazji kontrolować każdy mod z osobna czy w Log się wszystko zgadza bo tak jak masz to nie obraz się ale masz "burdello bum bum"
Stron: 1 2
Przekierowanie