eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Virtual Spedytion ZETTRANSPORT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie! Chciałbym Was dzisiaj zaprezentować Firmę ZETTRANSORT która działa na rynku TSL od 1993 roku. Od początków istnienia naszą domeną jest transport międzynarodowy i zarządzanie procesem logistycznym. Realizacja tych funkcji prowadzona jest przez zespół, który stanowią wykwalifikowani specjaliści potrafiący dostosować się do indywidualnych wymagań klienta i realizować powierzone im zadania na najwyższym poziomie.

A teraz co najważniejsze kilka ujęć z wirtualnej FirmyZETTRANSORT . Oczywiście będę się pojawiać Fotki z tej oto wirtualnej firmy Wink

PS: Działałem na wzorze:

Image

Image

Image

Image
Zapraszam do Opin Wink

Image

Image
Ładna fota , pewnie PhotoScape?
Zarówno zestaw jak i firma mają potencjałBig Grin9w0yi0 Volvo to low deck?
(02/02/2017 05:44 PM)Marmac napisał(a): [ -> ]Ładna fota , pewnie PhotoScape?

Nie to nie PhotoScape

(02/02/2017 05:45 PM)Trucker16 napisał(a): [ -> ]Zarówno zestaw jak i firma mają potencjał Big Grin 9w0yi0 Volvo to low deck?

Można tak powiedzieć Smile
Fajnie się zapowiada firma i zestaw się też ładnie prezentuje. Życzę powodzenia na rynku
Witajcie Smile.
Dzisiaj zaprezentuję Wam Kolejne Fotki Firmy ZETTRANSORT, Może się nadadzą
A oto i one Smile

Image

Image

Image

Image

Tak wiedź myślę że się wam spodobają i Czekam na wasze opinie Smile Dzięki i pozdrawiam Smile
Volvo bardzo ładne, ciekawi mnie czy macie pozwolenie na prowadzenie firmy ZETTRANSPORT ale mniejsza z tym, powodzenia na rynku ! Wink
(03/02/2017 07:34 PM)SzymiPL napisał(a): [ -> ]Volvo bardzo ładne, ciekawi mnie czy macie pozwolenie na prowadzenie firmy ZETTRANSPORT ale mniejsza z tym, powodzenia na rynku ! Wink

Jane że tak Smile
A oto i odpowiedź .
Image
W firmie też jest Actros mp4


Image
Stron: 1 2 3
Przekierowanie