eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z Daf-em
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

polak123

Witam.Mam problem z DAF-em od vad&k.W salonie nie ma pełnej deski rozdzielczej i są braki,a po naciśnięciu wywala do pulpitu.Zdj:
oraz log: http://pastebin.com/DfTxyD4h
Image
Źle wstawione linki, masz na przyszłość :
Zdjęcia wstawiamy [.img]LINK[./img] (Bez kropek)
Log wstawiamy [.code]LINK[./code] (Również bez kropek)

Co do tematu :
Masz jakiś inny mod na dafa?
Być może któryś z dodatków - od JeyJey'a albo 50k addons robi właśnie taki efekt.
Wywal inne mody na dodatki prócz tego Daf-a i sprawdź czy nadal jest to samo. Jeśli będzie ok dodawaj po jednym modzie i sprawdzaj czy nie będzie się gryzło.
Aniu, spójrz w górę i skróć temat bo log się prawidłowo nie wstawił Wink

polak123

Mam dźwięki do dafa by 50k i dodatki.
Polak wyłącz te 2 mody i zobacz czy nadal to samo

polak123

Po pierwsze do uruchamiam w OpenGL dlatego że na DirectX wywala.Po drugie jakoś na innym profilu gram z Lautusem i nie mam najmniejszych problemów i nie muszę zakładać nowego profilu.Spróbuje usunąć jeszcze te dzwięki jak do tej pory zaktualiwałem jeden mod i usunąłem 50k addon's.

polak123

W menadżerze modów mam tak:50k opony,fizyka,DAF XF,naczepa,dodatki od jeyjeya,dzwieki oraz od sis'la dodatkowe wnętrza.To jest nowy save i dalej jest bład.PS:Czy tylko u mnie w kabinie Space Cab jest wnętrze standardowe?
PS:To save do testowania modów i nie mam w niej PM a mam na innym.Tam mam wszystkie mody i działa.
Skoro masz od sisila dodatkowe wnętrza, i Daf-a z modyfikacjami to ja bym się tu zdecydowała na jedno albo drugie- bo to może się gryźć. Poza tym jak pisał Borsuk, warto się zastanowić dlaczego grę w trybie DX9 Ci wywala...

polak123

Wywala być może dlatego że mam kartę graficzną GTX 550 Ti i gram na ustawieniach wysokich.Tak wiem że trochę źle ale w innych grach gram na FullHD i nic nie wywala.
Stron: 1 2
Przekierowanie