eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam,mam problem z ets2.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Misiek32

Wczoraj chciałem zagrać po dłuższej przerwie w ets2 nigdy nie miałem z tym problemu.Wczoraj bo zrobieniu nowego konta zrobiłem pierwszą trasę.W momencie gdy wziąłem drugie zlecenie gra się zacięła a przed oczami ujrzałem napis ''Euro Truck Simulator 2 przestał działać'' proszę o pomocWykrzyknik
Ogólnie nie ten dział i log z gry podaj bo nikt tutaj cudów na kiju nie robi. Wink

Misiek32

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Piratom nie pomagamy.

Misiek32

To nie jest pirat.
Po czym stwierdzasz że to pirat mogę dać zdjęcie pudełka ets2 złota edycja.
Nigdy nie miałem takiego problemu i proszę o pomoc...
W logu wszystko jest pokazane kolego tak że nie mów że to nie pirat.Kup orginał aktywuj na steam zainstaluj najnowszą wersję gry i wszystko będzie działało.Twoja wersja gry to 1.24.2.1 a obecna wersja to 1.26.4.3s

Misiek32

Wysłać zdjęcia?
To nie piratWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Mam na steam!
Proszę zobacz a potem pisz...
http://steamcommunity.com/profiles/76561198264995536/
Log'u nie oszukasz kolego, masz po prostu pirata.
To jeżeli posiadasz wersję pudełkową to aktywuj klucz na steam,czyli pobierasz steam zakładasz konto aktywujesz grę instaluje się najnowsza wersja gry i wszystko będzie działać + zagrasz sobie na multiplayer.Pokazujesz fotkę ze steam a w logu widać co innego kończ kłamać.

Misiek32

(05/02/2017 02:13 PM)Darson napisał(a): [ -> ]To jeżeli posiadasz wersję pudełkową to aktywuj klucz na steam,czyli pobierasz steam zakładasz konto aktywujesz grę instaluje się najnowsza wersja gry i wszystko będzie działać + zagrasz sobie na multiplayer.Pokazujesz fotkę ze steam a w logu widać co innego kończ kłamać.
Mam aktywowany klucz na steam ale wyrzuca mi grę po ok.20 minutach
Dodam tylko że wyrzuca grę tylko jeśli jest włączony cheat engine i coś w nim zrobię zapomniałem dopisać i troszkę mnie to denerwuje ponieważ lubię sobię sprawdzać tuning i auta dlatego dodaję sb dużo rzeczy do ets2 możliwe że jest to z powodu słabego komputera?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie