eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z czasem gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

adamusneo

Witam, na początku był problem z czasem ale wyszedłem z niego jak opisywaliście ze na singlu dorobić się ciężarówki i przejść na mp i tak zrobiłem było wszystko ok, własną ciężarówką wykonałem z 3 zlecenia i nadszedł czas przerwy (od wczoraj do dzis 4:00 rano) wiec wychodzę do menu by zapisać ale chciałem podglądnąć sobie szybkie zlecenia i widzę że zero, wiec znalazłem komendy na to restartowanie economy, wiec to zrobiłem i lista się ukazała po czym zapisałem stan gry, dziś odpalam dalej mp i widzę już na starcie w wyborze profilu czas gry 2860 h a rzeczywisty 6:58 h i już ręce opadają bo jak wybieram zlecenia szybkie no to wiadomo brak czasu na je wykonanie co robić?
Żeby szybciej uzyskać pomoc to zapoznaj się z tematem http://etrucks.pl/thread-35737.html

adamusneo

A wiec odpalam singla, tworze profil, polanczam go z kontem world, robie kariere do stanu takiego ze mam gotowke na ciagnik, kupuje, zapisuje bedac przed garazem i nie mając żadnych aktywnych zleceń, odpalam wiec mp, profil wyswietla sie prawidłowo, tzn całkowity czas gry 4 dni 22 h a czas gry 6 h 02 m, ładuje profil, jestem w menu moge dac jazde autem badz zlecenia, wchodzac odrazu na zlecenia widac wszystkie, jak z rynku tak z szybkich itd, daje aby wsiasc do samochu jazda, laduje mi server pokazuje ile gosci no i juz po zawodach otwierajac zlecenia wszystko brak, zapisaujac stan gry i przechodzac do profili juz wyskakuje mi całkowity czas gry 2860 h

adamusneo

utworzyłem teraz nowy profil na mp, pomijam samouczka, a wiec daje mi sam pierwsza ta trase z kasa na koncie 2000, widze jak inni graja, wchodze w zlecenia czy sa inne i niema, oczywiscie daje zapisz stan gry pod nazwa bleble wychodze do profili a tu ble ble i tez ma cos kolo 2800 h

adamusneo

juz nawet steama dalem offline ale nic nie pomogło
Zobacz ten Filmik https://www.youtube.com/watch?v=jlTazTE5cro wykonaj to tak.

adamusneo

zrobione, ok zlecenia są z miasta gdzie stoję jak i szybkie zlecenia tak że tylko niestety jak daje szybkie zlecenia to wiadomo czas dalej mam 2826 h i 20 minut wiec pokazuje pozostały czas do dostarczenia 0
Przekierowanie