eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wyrzuca grę po wybraniu miasta startowego (Własna Mapa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Otóż, tworzę własną mapę którą nazwałem TSP Top Secret Project.
Są w niej 2 miasta (Zielonka, Ząbki) i 2 firmy po jednej na 1 miasto.
Garaż znajduję się w Ząbkach i jest do niego dodane "intro" które pokazuje się po ukończeniu pierwszego zlecenia.
Tak samo intro jest w Zielonce (Po wybraniu miasta startowego)



Na filmie jest wszystko pokazane. Daję też game.log

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Log pokazuje, że jest błąd z wygenerowaniem pierwszego zlecenia.
Być może tak, bo gdy uruchamiam mapę przez ME, to wtedy nie ma żadnych zleceń.
Jednak na plikach def i .sii ja się prawie nie znam i nie wiem jak dodać te zlecenia. Więc jakbym mógł prosić o pomoc. Byłbym wdzięczny i podziękował bym Big Grin
Nie wiem jak jest teraz ale na wcześniejszych wersjach musiało być dwie firmy co najmniej w mieście startowym żeby wygenerowało zlecenie.
Ok, wstawiłem kolejną firme do tego samego miasta (startowego), dopisałem w def'ach linijki, odpaliłem ME logo firmy pokazało się, zapisałem itd. Odpalam ETS 2, nowy profil, wybieram miasto startowe (te co na filmie) i dalej to samo (<ERROR> Error generating first job!)
Czytałem też to:
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Ale nie mam plików takich jak companies_new_game.sii, garages_new_game.sii w folderze /def/initial_save/normal/

W ogóle co się dzieje z tą stroną? Co chwile jakiś błąd 502.
Jeśli ktoś ma te pliki, to prosze o wysłanie mi ich.
Temat Nadal Aktualny
Podeślij mi te pliki swoje na PW to sprawdzę je w wolnym czasie.
a na me pokazują ci się te firmy? (logo)
Przekierowanie