eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: wgranie nowej mapy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

momento92

Witam,

Próbuję wgrać jakieś mapy do Euro Truck 2 i za każdym razem gdy jakieś aktywuje to wychodzi mi z gry. Jak mam się dowiedzieć która mapa będzie odpowiednia do mojej wersji gry i w jakiej kolejności mam wgrywać mapy zapisane w formacie "scs" jeżeli muszę wgrać ich cztery żeby mieć mapę danego kraju?

Pozdrawiam
Za zwyczaj kolejność plików podana jest na stronie z której pobierasz lub w pliku read me. A jakiej mapy nie możesz wgrać?

momento92

Probowalem wgrac mape Rosji Brazylii Skandynawii i sciagalem rozne wersje, gdy sciagnalem trzy inne mody tj jakas ciezarowka i cos jeszcze to wgraly mi sie bez problemu. Jezli ktos ma jakies sprawdzone mapy z odpowiednia wersja i moglby mnie pokierowac to bylbym wdzieczny.

pozdrawiam
(13/02/2017 10:47 PM)momento92 napisał(a): [ -> ]Probowalem wgrac mape Rosji Brazylii Skandynawii i sciagalem rozne wersje, gdy sciagnalem trzy inne mody tj jakas ciezarowka i cos jeszcze to wgraly mi sie bez problemu. Jezli ktos ma jakies sprawdzone mapy z odpowiednia wersja i moglby mnie pokierowac to bylbym wdzieczny.

pozdrawiam
Może podał byś przynajmniej Log z gry bo skąd możemy wiedzieć jaką masz wersje gry. A sprawdzone mapy to ma dużo użytkowników i każdy ma przystosowaną do swoich potrzeb i odpowiedniej wersji. A twojej wersji gry niestety nie znamy więc skąd mamy wiedzieć że dana mapa jest odpowiednia.
Jeśli chodzi o kolejność map i plików to w temacie powyżej w dziale mapy masz temat ZESTAWY MAP PORADNIK MAP W OBRAZKACH. Wystarczy że dopasujesz wersję gry z wersją mapy i powinno śmigać.
Ja osobiście poleciłbym Ci mapy na v1.26, których sam używam i działają w 100% to są PJ Indo Map v1.9 i RusMap v 1.7.1.

Jeżeli chodzi o mapę PJ Indo Map v1.9 nie wymaga ona żadnego DLC, natomiast mapa RusMap v 1.7.1 z tego co pamietam wymaga DLC Going East.

Jakbyś miał problem z ustawieniem map w mod menadżerze polecam ustawić tak jak ja to zrobiłem, oczywiście ustawione na najwyższym priorytecie tak jak na obrazku.

Image

momento92

a gdzie mam sprawdzić ten log z gry?
a ten DLC Going East to jakis dodatek do tej mapy?
Game Log znajdziesz w Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 i to jest "game.log" dokument tekstowy.

DLC Going East jest to dodatek to podstawowej gry, ale w przypadku większości dodatkowych map wymagane jest to DLC lub DLC Skandynawia.
Większość map wymaga DLC Going East,DLC Skandynawia,DLC Francja,ale zacznijmy od tego jaką masz wersję gry.

momento92

mam dodatek dlc going east oraz vive la france. Chyba moja wersja gry to 1.26 ta informacja jest podana w lewym gornym rogu gdy wybieram profil na ktorym chce grac, ale nie wiem czy dokladnie o to chodzi
Stron: 1 2
Przekierowanie