eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: wgrany promods
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

momento92

Witam,

Wgrałem promods'a 2.0 ustawiłem go w grze w takiej kolejności jak było podane a mimo tego gdy próbuję odpalić ets2 to wychodzi mi do pulpitu.

Czy ktoś mógłby coś doradzić?

Pozdrawiam
A może podał byś więcej szczegółów np. wersja gry i na pewno przydał by się game.log
Wersja 2.0 jaką wgrałeś jest starszą wersją na obecną chwile do wersji gry 1.26 wersja mapy to 2.15 wymagane DLC jeżeli nie posiadasz to wersja mapy 2.12.

momento92

Nie wiem czy dobrze patrzę ale moja wersja gry to 1.26 (ta informaacje mam napisane w lewym gornym rogu gdy wybieram profil na ktorym chce grac)
a co podac z tego game.loga? bo nie wiem na co patrzec
Ta jak posiadasz taka to musisz instalować mapę promods 2.15 jeżeli posiadasz DLC jeżeli nie to wersja 2.12.

momento92

mam dwa dodatki vive la france oraz going east i czy na tych dwoch dodatkach pojdzie mi promods 2.15?
Nie wymagane jest DLC Skandynawia. Wersja promods 2.12 nie wymaga dlc Francja ale 2 pozostałe wymagane.

momento92

Sciagnalem promods 2.15 i gdy chcialem wejsc w menadzer modow mam informacje ze jest niekompatybilny, wiec raczej to chyba nie ta wersja ;/
Bo nie posiadasz DLC Scandynawia.

momento92

orientujesz sie z jakiej strony mozna to sciagnac?
Stron: 1 2
Przekierowanie