eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Crash gry podczas ładowania profilu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam problem który jest następujacy.
Kiedy włączam profil na którym jeżdze i gdy konczy sie ladowac nagle crashuje mi ETS2 i nwm dlaczego.
Spróbowałem bez modów wczytac dalej tak samo gre w trybie awaryjnym dalej tak samo juz nwm co robic.
Postanowiłem zobaczeć gameloga którego czytac nie umiem jedyne co tam widze to jakies ostrzezenia i bledy itd.




Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Jeśli masz na steam to gra ci sie zaktualizowałą i mapki oraz wiele modów nie działa na tym patch-u Smile
Wiem ale nawet bez modów tak jest
To tylko reinstal ci zostaje
Problem rozwiazany nie bede mowil co bylo przyczyna bo szkoda gadac Wink
(25/03/2017 09:45 PM)ziemniaczek34 napisał(a): [ -> ]Problem rozwiazany nie bede mowil co bylo przyczyna bo szkoda gadac Wink
Pomocy szukałeś ale odpowiedzi problemu ci ciężko napisać a może ktoś miałby podobny problem i nie musiał by zakładać nowy temat. Taka odpowiedź co było nie tak to prawie jak poradnik dla innych czego np. się przestrzegać co z czym np. nie łączyć.
Na "prośbę" AdamaJ czy jakoś tak była to wina modyfikacji z bazą firmową firmy Miras-Trans powinna byc na samej gorze a byla nizej
Dzięki za odpowiedź może komuś się przyda a ciebie to dużo nie kosztowało napisanie parę słów i tak powinien się kończyć temat czyli wyjaśnieniem problemu. Smile Dzięki za wyjaśnienie.
Przekierowanie