eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zacinająca się gra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Pulkownik

Zakupiłem kartę graficzną gtx 1060 mam procesor i5 4670 3,4 ghz 8gb ram.Odpalam ets 2 na wersji 64 bit na direct niby na takim sprzęcie gra chodzi na ultra.A u mnie wszystkie ustawienia średnie skalowanie 150% tylko hdr włączone i jakość tekstur na wysokie i mam te niby 60 fps ale np w miescie spadnie do 40 a nawet 30 i to jest odczuwalne jak laguje.Na mapie promods też laguje przy wjeździe do jakiegoś miasta.Na czystej wersji też a mówili mi że nie bedzie mi lagować.Macie jakieś odpowiedzi czemu tak się dzieje ? Dziwi mnie to bo oglądałem na yt dużo filmików i na mojej konfiguracji smigaja o tak ja tu: https://www.youtube.com/watch?v=S8hIDFv1Q_I a tu nawet na ciut gorszej od mojej chodzi płynniej https://www.youtube.com/watch?v=7Ofo6TMrcrQ
Masz jakieś mody?

Pulkownik

Nie nie mam miałem mana ale jak go usunąłem to nic nie dało
Próbowałeś odpalać przez dx9 w 64bit? To powinno Ci pomóc, jeżeli nadal bedzie takie coś to pisz popróbujemy coś z tym zrobić Wink . Ja wyłączam zawsze mapowanie i jest lepiej. Ale dziwne bo ja na laptopie na średnie/wysokie gram a mam Radeona r5 m330 2gb Big Grin .

Pulkownik

A gdzie jest tam mozliwosc odpalenia w d9?
Mam starszą i5, 8gb RAMu, 1500Ti 4GB skalowanie 200 wszystko na wysoko, full HD, cienie tylko na średnio i odległość lusterek, odpalam grę w 64bit oczywiście i na podstawce tylko w miastach przy wschodzie słońca i dużym ruchu spada do czasami 55fps nigdy nie widziałem poniżej 50. Na mapach RM PR PM nie licząc Hiszpanii bo tam są cuda nigdy nie spadły w najbardziej zatłoczonych miastach klatki poniżej 40 a gram jeszcze z dodatkowym traffickiem, w trasie wszędzie 60 czasami tylko na wielkich rozjazdach parę klatek spadnie na chwilę.
1060 to dużo mocniejszą karta więc coś jest nie tak, to model 6 czy 3 GB? Może masz ten NV program co ze sterownikami się instaluje, nie pamiętam jak się nazywa bo to odznaczyłem przy instalacji, ustawia on ustawienia graficzne do danej gry na podstawie innych użytkowników. Może to coś miesza.

NVidia GeForce Experience tak się ten składnik instalatora nazywa. Jak to masz to bym spróbował od nowa stery bez tego zainstalować.

Pulkownik

Mam wersje 6gb zrobie tak jak piszesz i zobaczymy

Pulkownik

Zainstalowałem sterowniki od nowa bez tego geforce experience wylaczylem mapowanie normalnych i mam stale 60 fps thx Wink
Przekierowanie